Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Menjek holnap vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek holnap vagy sem?

Figyelt kérdés

Szóval a barátom ma hülye ürügy miatt nem jött hozzám,viszont holnap nekem kellene nálla aludni, de elterveztem hogy avgy nem is megyek vagy nem lesz szex, amiért megígérte majd mégis lemondta egy ürggyel a talinkat,miközben azt mondja hogy nagyon imád és soha nem akar elveszíteni.

Na mit gondoltok mi legyen?


2010. aug. 27. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
hagyd a pitcsába
2010. aug. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
én ezt nem értem, bocsi :S
2010. aug. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
és mi ebben mit segíthetünk? mi nem ismerjük a kapcsolatotokat,hogy tanácsot adjunk.
2010. aug. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az a lényeg, hogy azt mondta hogy nincs pénze benzinre ezért nem jön!

Nem egy városban lakunk.

Na és véletlen összefutottunk velük az én városomban.40km re lakunk egymástól.Azt mondta valószinű tud jönni, felhívom hogy jön-e azt mondta hogy nem mert nem tud tankolni nincs pénze.Magyarul átvert mert gondolom van az auótba hisz át át tudtak jönni ide.

2010. aug. 27. 18:59
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
hát sztem ne menj el, ck baszni akar!
2010. aug. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%

Oké.

Mégegy csaj, aki nem szereti a pasiját

B*zdmeg, mért pont a pasidon állsz bosszút, ennek mi értelme van?

2010. aug. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Épp ez az hogy imádom.
2010. aug. 27. 19:00
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
kérdezz rá egyértelműen, hogy hogyhogy mégis volt benzin, ahelyett hogy ilyen nevetséges bosszú hadjáratot indítassz ellene
2010. aug. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
megcsalt egy másik lánnyal!!! ez van szakits vele, ha nem akarsz a végén pofára esni!!!!! :(
2010. aug. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
vond kérdőre, miért itt sírsz? lehet addig kitalál egy tökéletes magyarázatot... menj, kérdezz rá, légy határozott :)
2010. aug. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!