Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 eves csaj vagyok. Szereinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 eves csaj vagyok. Szereintetek miert van az hogy szex utan ugyerzem mintha fellennek fazva? Nektek mar volt ilyen? Es mit tettetek elene? Vagy mit csinaljak?

Figyelt kérdés
es nm cs ugy erzem hanem igy is van.segitsetek
2010. aug. 27. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
16 évesen még nem kéne szexelni, és akkor nem lennének ilyen gondjaid! -.-
2010. aug. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%

látom sok itt a nagyokos,ha ennyi segitséget tudtok nyújtani menjetek inkább a nap.szarra...

Óvszert használtok?valószinű vmi fertőzésed van,nőgyógyhoz menj el.

2010. aug. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hasznaltunk ovszert
2010. aug. 27. 19:55
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet óvszerallergia az is ilyen tünettel jár ami a felfázáshoz hasonlít nekemis volt igyál rengeteg vizet az nekem enyhítette mert sokat jártam wc-re és pár óra múlva már nem is éreztem nyomát csak innom kellett
2010. szept. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vszínű óvszer allergia. de nemtom pontosan mi lehet.
2010. szept. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!