Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bunkóság, ha nem válaszolok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság, ha nem válaszolok, nem veszem fel a telefont stb miután?

Figyelt kérdés
Miután a másik felszívódott de jobb szó, hogy lekoppintott már 2 hete? Mondván ne keressem, nincs ideje, sok a munkája, de majd ő keres? Bunkóság volna részemről ha nem reagálnék semmit sem, ha megkeresne?
2021. júl. 16. 20:58
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Fel nem foghatom, hogy képes valaki ilyen helyzetbe hozni a másikat. Direkt úgy alakítva, hogy mindenképpen én húzzam a rövidebbet. Ha szóvá teszem hogy nem hiszem el hogy nem volt ideje hetekig, akkor az volna a viszontválasz, hogy szólt előre, nincs okom panaszra. Ha meg nem szólok, bármikor újra megtenné. Pff ez valami pszichopata módsze?
2021. júl. 16. 21:33
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem is távol áll, baromira... De új társaságba nemigen járok, utcán nem szólít le a kutya sem. Így ha nőként nem teszek semmit, akkor ugye el van könyvelve, hogy várom a sültgalambot. Fent vagyok tavasz óta, de az esélytelenek nyugalmával. És már abszolút nem tudom komolyan venni ezt az egészet.
2021. júl. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Én se nagyon járok sehova. Nálam az ismerkedés sajnos leszukult a munkahelyre, aminek megvannak a hátrányai...
2021. júl. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
12-es, 13-as, nem akarlak elkeseríteni benneteket, de olyan szinten elfajzott a világ, olyan szinten lelketlenek lettek az emberek, hogy az a "divat" hogy a másik ember nekik csak egy tárgy. (És azt sem értik mi ezzel a gond, azzal meg nem tudnak mit kezdeni ha a másik fél komolyan veszi őket.) Tisztelet a kivételnek.
2021. júl. 16. 21:54
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem már nem tudsz elkeseríteni... Rájöttem. :D csak az az érdekes, hogy magam körül a világban normális(nak tűnő) férfiakat látok. Nem hiszem el, hogy egy sincs társkeresőn. Vagy neten ekkora mindnek csak az arca? Nem értem, tényleg. Na mindegy is.
2021. júl. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Szerintem igen, neten ilyenek. Vannak fura dolgok figurák ott. Pl webkamera szexet akarna, de a valóságban nem akar találkozni, de vannak ennél is durvábbak. Az pedig hogy az életben normálisnak tűnő férfiakat látunk... a tűnő az jó szó rá.
2021. júl. 16. 22:27
 17/19 anonim ***** válasza:
16%
Igen, az. Rendezd a kapcsolatodat, és zárt le, mert így csak megfutamodtok.
2021. júl. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nem én futamodtam meg.
2021. júl. 16. 23:34
 19/19 anonim ***** válasza:
0%

Igen, bunkóság. Elmondta, hogy most nem jó neki, megkímél téged az energiapazarlásról, és elmondta, hogy majd amikor tud, keres.


Miért ne reagálnál neki? Mond meg neki, hogy ez így neked nem jó, és hogy befejezed.

2021. júl. 17. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!