Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ne vonzódjak hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne vonzódjak hozzá?

Figyelt kérdés
Van egy férfi ő 36 éves én 20 egy családos ember felesége van és gyerekei de folyton engem fűz és nagyon helyes.Nehéz ellen állni neki, folyton elutasítom de nem áll le.Bűntudatom van mivel vonzódok hozzá.Mit tehetek ez ellen?
2010. aug. 27. 12:29
 1/8 Foorty ***** válasza:

Hát nemtudom, ha egy 20 évesnek bejön az, hogy egy 36 éves pasi elhagyja a családját egy fiatalabb csajért, akkor sok sikert... eléred 30 at és vált megint? Gondolkozz néha. "Jajj de cuki van gyereke és 16 évvel idősebb, húúú pont mint apaaaa..."


Hát igen ... a 14 éves lányok érettebbek (elvileg) mint a 14 éves pasik, de ez már nem mondható el 18 év felett....

2010. aug. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát épp ez az, hogy nem akarom, hogy miattam legyen vége a házasságának.Írtam, hogy elutasítom őt minden próbálkozását mégsem áll le. A munkahelyemet nem akarom ott hagyni miatta.És épp ezért van bűntudatom, hogy mind ezek ellenére vonzónak találom őt mint férfit.
2010. aug. 27. 12:39
 3/8 anonim ***** válasza:

R.

Szerintem utasítsd vissza egy kicsit határozottabban. Világosítsd fel, hogy van felesége, és vannak gyerekei. Mondhatod neki, hogy nem is egy esetet hallottál, amikor egy nős pasi otthagyja a családját egy kis ribi miatt, aztán egy évre rá meg nem is tudja, hogy hogy kérjen bocsánatot a volt feleségétől.. Mond neki, hogy neked nem jönnek be az idős pasik. Hazudj neki, így hátha lekoppint. Ne sűllyedj le olyan szintre, hogy 1x 2x lefektet, aztán meg eldob, mint egy használt zsepit.. Ennél szánalmasabb szerintem nincs.


17/L

2010. aug. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

R.

Úpsz, a lekoppint helyett a lekopik-ot akartam írni..:P:P

Bocsika

2010. aug. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Felhoztam neki a témát számtalanszor, hogy gondoljon a feleségére és a gyerekeira meghallgat de nem igazán fogja fel.
2010. aug. 27. 13:15
 6/8 Kovács Pál ***** válasza:
Egy jól irányzott pofon mindig célba talál. Ha nem áll le, állítsd le!
2010. aug. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem mond el a feleségének......
2010. aug. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ő drága, az idő mindent megold. Légy távolságtartó, olyan nincs, hogy ráderőszakolja az udvarlást, ha nem nyitsz felé, akkor lekopik rólad. Szerintem millió olyan pasi van, akit rajta kívül helyesnek, vonzónak találsz, koncentrálj rájuk. Én kb. 15 évesen voltam ebben a helyzetben, mikor apám egyik fiatal munkatársa nagyon megtetszett. Ő kb. 25 volt abban az időben, tudta, hogy tetszik nekem, ő egy ideig nem mert semmit csinálni, utána voltak kisebb jelek, hogy kölcsönös a dolog (azt hiszem 1-2 év elteltével). Akkor pedig már nekem nem kellett, mert jött más, lett komoly barátom, nem érdekelt. 20
2010. aug. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!