Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktatok sírni a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok sírni a párotok előtt? Megosztotok vele mindent?

Figyelt kérdés

#párkapcsolat #Érzelemnyilvánítás
2021. júl. 8. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam és ő is szokott
2021. júl. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ő is sírt már előttem.
2021. júl. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is mind2 fél :)

Engem akkor látott amikor közölték hogy meghalt az anyukám. Aztán meg amikor egyszer beszéltünk róla. Mondtam neki hogy hagyjuk a témát, de addig folytatta míg el nem sírtam magam.

28F

2021. júl. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen és igen.
2021. júl. 9. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy osztok meg. Az kellene még csak.
2021. júl. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
34%

A szokás az túlzás. 6 éve vagyunk együtt. Ha jól számolom, akkor kb 4-szer sírtam ezalatt. Ebből 2 volt előtte, mert akkor volt ott mellettem. Ha másik két alkalommal is velem lett volna, akkor az is előtte lett volna, de akkor éppen nem voltunk azonos helyen.


Nem beszélünk meg minden apróságot, és vannak titkaink. Van egy olyan határ, ami az intimnél is személyesebb. Mindenkinek. Ezeket a dolgokat senkivel sem osztja meg az ember. Ez normális szerintem. De nyilván egy olyan dolog, amiért sírást okoz, az megosztható a másikkal.

2021. júl. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!