Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar féltékennyé tenni?M...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar féltékennyé tenni?Mit akar ezzel?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi,megromlott házasságban él.Részemről részben szimpatikus,nős, nem kezdek vele.Egyszer a tudtom nélkül abba a városba jött,ahol én lakok(elég messze lakok tőle),meglátott a ház előtt.Onnan tudom,mert megláttam.Azóta mindig azt a cselekményt emlegeti,mióta meglátott,és úgy mondja mintha ő is azt végezné (annyit mondott később,hogy ő nem ért hozzá).Nemrég a nyaralásról beszélgettünk,mondta,hogy keveset van a családdal és azt a tevékenységet is végezni kell,nem mondja meg hogy látott,nem beszél nyíltan. Elmondta,hogy ha nem is utazni,de pihenni kell.


Mit akar ezzel elérni?Mire jó ez neki?


2021. júl. 5. 18:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem érthető. Te külföldi vagy?
2021. júl. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem, szar se érthető. Próbáld meg mégegyszer.
2021. júl. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Van egy ferfi.Elutazott oda ugy hogy nem tudtam rola arra a helyre ahol en lakok.Amikor a hazunk elott voltam,meglattam ezt a ferfit.Ekozben az utcareszt szepitgettem (sepres,funyiras stb).Azota mikor talalkozunk felhozza tobbszor azt hogy kertet kell rendeznie,nem ert ehhez,o mondta.Ugy csinal mintha azt csinalna amit en.A nyaralasrol amikor beszelgettunk akkor mondta,hogy keveset van a csaladdal es a kertben ontoznie is kell a novenyeket.Az utazasra mondta,hogy ha nem is utazni de pihenni kell.

Igy mar ertheto?

2021. júl. 10. 16:49
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem te ezt nagyon túl kombinálod

2021. júl. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!