Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Hogyan reagálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogyan reagálnátok, ha egy szerelmes üzenetet kapnátok egy számotokra közömbös lánytól?

Figyelt kérdés

Egy lány,aki közömbös nektek,viszont nem tartjátok csúnyának,egyszer csak írna nektek egy olyan levelet,amelyben bevallja érzéseit.Előjele nem volt,nem is ismeritek a lányt,sőt,ő sem ismer nagyon téged.Ne egy gagyi levelet képzeljetek el,hogy bejössz nekem...stb,hanem olyat,amilyet könyvekben is olvasni sokszor.Nem nyálas,szépen meg van fogalmazva.A lány arra kérne benne,hogy dönts igennel vagy nemmel,különben meghal a bánattól...Válaszolnátok egyáltalán? Mit tennétek?

Kíváncsiság---:)


2010. aug. 26. 21:25
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nem olvasom az Anyegint "én írok levelet magának",de most,hogy mondod,tényleg abban is ez van:)

Nme vagyok éretlen csitri,20 felett vagyok,de a 27 éves F-nek igaza van,nem tudom,mibe szerettem bele...

Mert nem a látványába,az biztos.Egyébként pedig nem hinném,hogy nagyon meghatná a levél,már írtam neki nem egyet (igaz,nem vallomást,hanem barátilag,h mi újság vele...stb),de elképzelni sem tudom,hogy reagálna egy ilyen típusú levélre.

Mert az az igazság,hogy nem hinném,hogy ő érzelmes ember,a bulizós,csajozós,a "csajok mind hülyék" korszakát éli,és nem hinném,hogy pont egy ilyen levélre vágyik.Vagy ha meg is kapná,sztem figyelmen kívűl hagyná.

Bár ahogy itt olvasom,a fiúk java részét inkább érdekelné a dolog:) Főleg ha párotok sincs. Na igen,ki tudja,ő milyen...

2010. aug. 26. 22:09
 12/14 anonim ***** válasza:

Hogy a kérdésedre válaszoljak: ha egyedülálló lennék és látnék lehetőséget arra, hogy többet is tudjak érezni iránta, válaszolnék pár kedves szóval, megírnám, hogy ígérni semmit nem tudok, de találkozzunk, ismerkedjünk, aztán elválik.

Viszont ha ez a srác olyan, amilyennek leírtad... Gondold meg, mielőtt írsz neki, mert esetleg elmeséli a haveroknak röhögve, attól függetlenül, hogy olyan kulturált levelet írtál, amiben nem lehet kivetnivalót találni.

2010. aug. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Valószínűleg mint az első válaszoló.

Elég válogatós vagyok lányok terén.

2010. aug. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Az illető,akinek megírtam a levelet,kedvesen közölte,hogy nem jössz be nekem ettől függetlenül (levél),semmi bocsi,empátia,udvariasság,csak így simán...

Jó,mi? :)

2010. okt. 25. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!