Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Hogyan reagálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogyan reagálnátok, ha egy szerelmes üzenetet kapnátok egy számotokra közömbös lánytól?

Figyelt kérdés

Egy lány,aki közömbös nektek,viszont nem tartjátok csúnyának,egyszer csak írna nektek egy olyan levelet,amelyben bevallja érzéseit.Előjele nem volt,nem is ismeritek a lányt,sőt,ő sem ismer nagyon téged.Ne egy gagyi levelet képzeljetek el,hogy bejössz nekem...stb,hanem olyat,amilyet könyvekben is olvasni sokszor.Nem nyálas,szépen meg van fogalmazva.A lány arra kérne benne,hogy dönts igennel vagy nemmel,különben meghal a bánattól...Válaszolnátok egyáltalán? Mit tennétek?

Kíváncsiság---:)


2010. aug. 26. 21:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

büszke lennék magamra

megköszönném a bizalmát, és udvariasan nemet mondanék

2010. aug. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

simán!

Ha egyedülálló lennék, akkor miért ne írnék vissza?! :)

2010. aug. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát én lány vagyok, de a "meghal a bánattól" szöveg irtó gáz. Én sztem kiröhögném ha vki ilyet írna nekem...Jó persze ha bejönne, akkor válaszolnék, ha nem akkor is egy lepattintót talán, de ez túlzás sztem.
2010. aug. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Megkeresném a lányt, és amennyiben nem volna párom, és szimpatikusnak is találnám őt, lehetne valami. Én személy szerint nagyon különlegesnek tartanám, de ez én vagyok. Nem 100% a siker. Hajrá!
2010. aug. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
ja,igen,és az illető egyedülálló...
2010. aug. 26. 21:34
 6/14 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki:)

Én ismerkednék vele, ki tudja mi alakul ki.

20f

2010. aug. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én megpróbálnám vele, főleg h tetszik is.

19/F

2010. aug. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ott a hiba, hogy ha nem nagyon ismer engem akkor mitől szerettet belém? Nem is ismer....szóval 14-15-16 éves lehetsz, mert 20 év felett ha egy csaj bele szeret a látványomba az nagyon gáz..azt jelöli éretlen és csitri

szerintem csak annyit írj nek, hogy tetszik de ne szerelmes vagyok beléd, mert mibe szerettél bele? A képbe amit kialakítottál magadról benne?


27/F

2010. aug. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
jav a képbe amit kialakítottál magadban ő róla... az ingatag ám.
2010. aug. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Csak nem most olvasod az Anyegint?
2010. aug. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!