Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez micsoda? Nagyon meg ijedtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez micsoda? Nagyon meg ijedtem tőle. :S (lent)

Figyelt kérdés

Szóval az volt hogy nyaraláson(kb 2 hete) mikor levettem a bugyim, láttam hogy ilyen barnás sötét lilás nyúlós valami van benne.. nagyon meg ijedtem tőle de nem törődtem vele. másnap már nem volt. most 2 hete hogy hazajöttünk a nyaralásból és megint olyan volt és már 3 napja ilyen... :S (nem, nem sz*rtam be..) és semmi szaga sincs...

fogalmam sincs hogy mi ez, abban biztos vagyok hogy valami fertőzés! de milyen?:S kérlek segítsetek! orvoshoz nem akarok menni! remélem tudjátok mi az és hogy milyen krém vagy akármi kell hozzá...


Előre is köszönöm a normális válaszokat!


2010. aug. 26. 20:58
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
jajj már azthittem fertőzés!!:) köszönöm a válaszokat! majd írok hogy mikor jön meg! XD
2010. aug. 26. 21:20
 22/31 anonim ***** válasza:
Csak jelzem,hogyha 16 éves korig nem jön meg,az nem túl normális dolog...Sőt.Szerintem nem ártana elmenned nőgyógyászhoz.
2010. aug. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
a keresztanyám barátnője nőgyógyász és anyám megkérdezte tőle hogy nem baj hogy 18 évesen még nincs meg nekem? és ő aztmondta hogy ez teljesen normális...
2010. aug. 26. 21:33
 24/31 anonim ***** válasza:
hát nem teljesen, de sztem még nem olyan nagy probléma
2010. aug. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem teljesen normális, én 15 éves vagyok, de már évek óta megvan. És 18 évesen szerintem már tudnod kéne hogy mik a jelei, vagy hogy hogy működik ez az egész.

Egyébként igen, valószínű hogy így jelzi a szervezeted azt, hogy hamarosan menstruálni fogsz.

2010. aug. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Sürgősen menj orvoshoz!!!
2010. aug. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
21%

Nekem 19 évesen jött meg,nem volt semmi bajom..

Ez mindenkinél más.Annyi,hogy 15-16 évesen a leggyakoribb,de valakinek jóval később jön meg..

2010. aug. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Utolsó, nagyon rosszul tudod. A lányok 95%-nak még 13 éves kora előtt megjön. Nagyon ritka az, hogy valakinek 15-16 évesen és a legritkább esetben 18 éves kor felett.


Kérdező: Sajnos még egy-két évig nemigen számíthatsz arra, hogy normálisan meg fog jönni, pláne ha eleve ilyen zavaros a hormonrendszered, hogy ilyen későn jött meg. Valószínű, hogy hónapokat fog késni és összevissza mennyiségben és színben fog jönni. Szóval erre azért készülj föl.

20/L

2010. aug. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
ÉN már 10 éves korom óta menstruálok, akkor tök elfogadott volt, hogy nem tudtam miért olyan a bugyim stb, de egy 18 éves lány nem tudja, hogy mit hogyan? Amúgy mi az, hogy orvoshoz nem akarsz menni? Ha élsz szexuális életet alapba kéne legalább évente 1x kivizsgálásra.ÉS ha mondjuk halálos fertőzésed lenne akkor se mennél orvoshoz hasnem megpróbálnád kikurálni magad otthon? Ha valami bajod van a doki fogja megmondani mit hogy és miaz, nem mi látatlanba. 18 éves vagy és síkhülye. Bocs, de ez tény.
2010. aug. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

12:25



Kedves válaszoló én csak tapasztalatomat írtam le amit láttok rendelőbe és tudok,mivel ott dolgozom..

2010. aug. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!