Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez micsoda? Nagyon meg ijedtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez micsoda? Nagyon meg ijedtem tőle. :S (lent)

Figyelt kérdés

Szóval az volt hogy nyaraláson(kb 2 hete) mikor levettem a bugyim, láttam hogy ilyen barnás sötét lilás nyúlós valami van benne.. nagyon meg ijedtem tőle de nem törődtem vele. másnap már nem volt. most 2 hete hogy hazajöttünk a nyaralásból és megint olyan volt és már 3 napja ilyen... :S (nem, nem sz*rtam be..) és semmi szaga sincs...

fogalmam sincs hogy mi ez, abban biztos vagyok hogy valami fertőzés! de milyen?:S kérlek segítsetek! orvoshoz nem akarok menni! remélem tudjátok mi az és hogy milyen krém vagy akármi kell hozzá...


Előre is köszönöm a normális válaszokat!


2010. aug. 26. 20:58
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Hát ha ez érdekel kihasználtam! :)
2010. aug. 26. 21:10
 12/31 anonim ***** válasza:
végre egy ügyes lány. milyen szerencsés lehettél, nem kellett aggodnod, ha vmi gond lett...
2010. aug. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Ja és még azt is hozzáteszem hogy nem folyik sok... de eléggé megijedtem azt hittem fertőzés. szóval akkor tényleg csak megjött?
2010. aug. 26. 21:12
 14/31 anonim ***** válasza:
Ige először olyan barnás trutyi jön ki az emberből sőt az hogy néha darabos valamit is találsz az normál menszesznél is előfordulhat.
2010. aug. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
és akkor mikor fog körülbelül rendes vér folyni?
2010. aug. 26. 21:13
 16/31 anonim ***** válasza:
a "kihasználos" vagyok, még mindig. a barátnőmnek, mikor megjött (nem láttam) akkor véres lett a bugyija (nem barnás, hanem véres) és sok jött.
2010. aug. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
vagy azt nem leet tudni?
2010. aug. 26. 21:14
 18/31 A kérdező kommentje:
Hát ezt most nem értem :S már kezdtem örülni hogy meg fog jönni..
2010. aug. 26. 21:15
 19/31 anonim ***** válasza:
ne örülj annak. az csak gondot okoz. a fertőzéses folyások általában fehér szinűek, szóval lehet h megjött
2010. aug. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Nyugi.. Lehet nemsokára megjön és ezt így jelzi a szervezeted...
2010. aug. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!