Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki követte már vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki követte már vagy alkalmazta Adam Joyrider ex visszaszerzési programját?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor esetleg használt, sikeres volt?

Vagy esetleg online elérhető valahol?

A negatív kommentelők kérem lapozzanak tovább.

Köszönöm a válaszokat!


2021. júl. 4. 14:14
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Nem szeretném persze zaklatni, hagyni szeretnék neki időt. Ahogyan sok helyen írják is.

És te utolsó válaszoló megtetted ezeket a lépéseket amiket kaptál ingyen a videókban meg e-mailben?

2021. júl. 4. 20:20
 12/23 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szóról-szóra. Óramű pontossággal működött nálam, pedig mi azért csúnyán összevesztünk, totál vesztes volt a helyzet. Még pár email-t is váltottam Adam-mel, jó tanácsokat adott.
2021. júl. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Zéró kontakt, írsz egy levelet amiben elfogadod a döntését, majd aktívkodsz a közösségi oldalakon?
2021. júl. 4. 20:34
 14/23 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez is lehet egy jó módszer, de az a lány akkor nem volt fent semmilyen közösségi oldalon. Totál zéró kontakt volt hetekig, nem írtam neki semmit. Addig meg végig gondoltam, hogy akarom-e, aztán meg, hogy milyen módon keressem meg. Egy másik esetben aktív voltam face-n és egy idő múlva elkezdett like-olgatni dolgokat meg ilyenek, az kicsit egyszerűbb volt.
2021. júl. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Ilyen levelet megéri akkor írni?

Mert most elkezdtem én is alkalmazni a zéró kontakt szabályt. Idővel pedig majd az aktívkodást.

2021. júl. 4. 20:51
 16/23 Ypszilon1980 ***** válasza:
Már, hogy elfogadod a döntését? Nem írnék neki ilyet. Nehogy azt higgye, hogy bánt a dolog, sajnáltatod magad, ilyesmi, nem kell semmit, hirtelen, mintha elvágták volna.
2021. júl. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Amúgy sem beszélünk már pár napja, mióta ki lett mondva.

Ez egyébként akkor is működik, ha nem én voltam a szakító fél?

2021. júl. 5. 05:49
 18/23 Ypszilon1980 ***** válasza:
A módszer működik és jó, mindegy ki szakít kivel, anno velem is 2 esetben a lány szakított. De először is azt tegyük tisztába, hogy 100% garancia nincsen semmire, sok mindentől függ. A lényege a módszernek az, hogy megtanít az olyan hibák mellőzésére, amiket ilyenkor az emberek többsége elkövet, és legtöbbször ez vezet ahhoz, hogy a másik fél soha nem akar tőled semmit, csak egyre jobban építi a falat köztetek, a módszer ad egy önuralmat és egy magabiztosságot. Ahhoz, hogy újra együtt lehess a lánnyal, ahhoz az is kell, hogy ő is akarjon veled összejönni újra, amit persze nem tudunk még. Ez az idő, ez a terv arra lesz jó neked, hogy fejlődsz, gondold át te is, legyél túl a sokkon, és ha nem jön össze, már akkor is egy magasabb szintre jutottál önmagadban. Addig is a neten keress párkapcsolati témájú, nőkkel való viselkedéssel kapcsolatos, szexualitásról szóló, pszichológiai könyveket, randizásról / párkapcsolatról szóló jegyzeteket, sok érdekes dologra fogsz találni. Az a lényeg, hogy a lány majd lássa azt, hogy fejlődtél, megoldottad magadban azokat a hibákat, amik a szakításhoz vezettek, hogy tudod mit akarsz.
2021. júl. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Megpróbálom az utasításokat követni. Adok ennek egy esélyt.

Köszönöm szépen a válaszaid!

Egyébként te milyen indokkal kerested fel őket egy kis idő után?

2021. júl. 5. 10:25
 20/23 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nálam ez annyira jól működött, hogy a lány keresett fel. Viszont azért még nem akartam elsietni és 1-2 tali alkalmával azért mi beszéltünk a problémákról és közösen döntöttünk a folytatásról. Azt csináltam, hogy az alkalmas időben küldettem neki virágot, egy kísérőkártyával, amire ráírtam,hogy ne haragudjon rám, nem akartam megbántani és ezzel a virággal szeretném, ha csak a szép emlékek maradnának meg bennünk. 3 nap múlva felhívott...
2021. júl. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!