Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ezt a betegséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt a betegséget kezelni?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok.Sajnos egy olyan személy akit valószinűleg nem láthatok soha élőben.Criss Angel ezelőtt pár éve keltette fel az érdeklődésemet és azóta szinte megszállott lettem.Nem tudom elképzelni magam egy másik fiúval,csak vele.Mindenhogy vonzódom hozzá.Pszichológushoz és már pszichiáterhez is jártam de semmi.Egyszerűen imádom.Már ha a hangját hallom,feláll a szőr a hátamon.Mi mást tehetnék,ha az orvos sem tud segiteni?:(
2010. aug. 26. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Szőrös a hátad?
2010. aug. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Imádom ezeket az értelmes válaszokat..
2010. aug. 26. 19:08
 3/10 anonim ***** válasza:
keress valami kellemes elfoglaltságot. mondjuk menj el hangszeren tanulni, vagy jógázni, vagy egy edzőterembe.
2010. aug. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sehogy!Majd kinövöd!
2010. aug. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

xd

Am erre nincs gyogyszer.Majd elmullik.

Én is ilyen helyzetben voltam egy színésszel késöbb meg egy énekessel.. ahogy jött ugy el is megy

2010. aug. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

hihi...Chris Angel tényleg jó pasi :D de én ennyiben maradtam magammal... hány éves vagy? Mert ha tini, akkor ez töknormális. Én egész tinikoromban mindig rajongtam valakiért, mindig volt egy adott filmsztár,színész,énekes vagy bárki, akiért épp rajongtam és megszállottja voltam. De kinőttem, elmúlt, mindig jött újabb. Aztán találtam egy elérhető pasit, akiért rajonghatok, azért így sokkal jobb :D Egy kicsit tudni kell kontrollálni és ennyi. Majd ha jön valaki igazi, élő,személyes, aki levesz a lábadról, el fogod felejteni Chris Angelt, és leszállsz a földre. Nem beszélek könnyen mert én is az a rajongós típus vagyok, tényleg...most, ebben a pillanatban is van egy pasi, aki már évek óta rajongásom tárgyát képezi, de vele legalább tudok beszélni, láthatom, nem csak valami távoli sztár. Ráadásul mikor párkapcsolatom volt, akkor tényleg a párom volt az elsőszámú pasi az életemben. Ezek a rajongások arra jók, hogy kitöltsék az űrt, mikor épp nincs senki a közeledben, akihez vonzódnál :) Szóval nyugi, amint lesz, ez el fog múlni.


21/L

2010. aug. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
25 vagyok, szinte mindent tudok róla.Születési hely,dátum,minden.korban sem illene hozzám de megőrülök érte.tini koromban sosem voltam rajongó tipus és a fiúkkal sem foglalkoztam annyira.1 barátom volt,7 hónapig és vele sem feküdtem le.25 évesen itt vagyok szüzen és csak róla álmodom.
2010. aug. 26. 21:38
 8/10 anonim ***** válasza:

Menj el egy buliba igyál pár pohár italt, kezdj szemezni egy srácal, táncolj vele, majd duma nélkül vonuljatok el egy nyugott helyre és veszitsd el a szüzeséged.

Ha történik valami vallós dolog az életedben nem fogsz unalom üzés képpen ilyenekken agyalni.

2010. aug. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8 éves korodra tuti elmúlik, semmi gáz
2010. aug. 27. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Helyes, álmodozz még néhány évig ha neked úgy jó.
2010. aug. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!