Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha 22 évesen anya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha 22 évesen anya akarok lenni?

Figyelt kérdés

Nem találtam meg a helyem, igazából semmi nem érdekel jelenleg az anyaságon kívül.

Normális dolog, ha egy gyermekre vágyom?

Van tapasztalatom, tudom hogy nehéz.



2021. júl. 1. 22:43
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
66%
Összefoglalom: veszettül unatkozol, ezért kéne a gyerek.
2021. júl. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
22%

Én 23, és én sem találom a helyem, csak ha van kiről gondoskodni.

Már erősek az anyai ösztönök.


Végzettségem van, munkatapasztalatom nincs, nem is igazán kötnek le ezek a dolgok.


Vannak ilyen nők akiknek a gyerekvállalás az életük célja, mi ebben olyan rossz? LEgalább még fel is cseszek vele egykét gyakoris idiótát :)

2021. júl. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
70%
#32 meg majd egy szerencsétlen férfit.
2021. júl. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
34%

Én 23 éves vagyok és én évek óta érzem az ösztönzi, hogy mennyire szeretnék anya lenni. Szerintem normális ha valaki ebben szeretne kiteljesedni.

Én még sajnos nagyon nem úgy állok, hogy tudjak gyereket vállalni.

2021. júl. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
26%
33: férjem van, és jó a kapcsolat, szóval mellé :)
2021. júl. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ezt a döntést nem a névtelen ismeretlen fórumozóknak a segítsegével kellene meghozni.

Azokat a dolgokat gondold alaposan végig, hogy:

1. Te ténylegesen szeretnéd-e?

2. Megvan-e hozzá a stabil kapcsolat, lehet számítani a párodra nehéz időszakokban is?

3. Készen vagytok elköteleződni 18-20 évre minimum?

4. Ha "meglenne a helyed", mittodomén pl. lenne egy szenvedélyed (túrázni, bejárni a "világot") vagy fejlődnél egy munkakörben vagy akármi, akkor is szeretnél gyereket? És képes lennél háttérbe szorítani olykor a saját vágyaidat es előrébbhelyezni a gyerekedet?

A lényeg, hogy meglegyen a stabil érzelmi és anyagi háttere a gyereknek (értem ez alatt, hogy normális szülői mintát kapjon és ne kelljen alapdolgokat sosem nélkülöznie).

2021. júl. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
#36 Köszönöm! :) :)
2021. júl. 2. 11:19
 38/39 A kérdező kommentje:

#32

#34


Ez szuper, remélem minnél hamarabb teljesül az álom. ☺️

2021. júl. 2. 11:43
 39/39 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 évesen is úgy érzem, hogy szeretnék anya lenni, de nem most nem rögtön. Teljesen természetes, hogy a biólógiailag legjobb korban előjönnek ezek a késztetések, de mint itt sokan is írták egy gyerek(vagy akár több) vállalásához nem elég csak megfelelő korban lenni.
2021. júl. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!