Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha 22 évesen anya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha 22 évesen anya akarok lenni?

Figyelt kérdés

Nem találtam meg a helyem, igazából semmi nem érdekel jelenleg az anyaságon kívül.

Normális dolog, ha egy gyermekre vágyom?

Van tapasztalatom, tudom hogy nehéz.



2021. júl. 1. 22:43
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:

#17

"apuci" már elhunyt, mások pénztárcájában pedig nem illik turkálni.

2021. júl. 2. 01:28
 22/39 anonim ***** válasza:
96%
Nézd az h üvölt a kezedben meg párszor kitrágyázod az még nem gyereknevelés. Valahogy nem látom benned a potenciált h megértél arra h az érett gondolkodásod lemásold egy másik emberre.
2021. júl. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
#22 Van gyermeked?
2021. júl. 2. 01:30
 24/39 anonim ***** válasza:
67%

Minél többet mondasz, annál inkább nem! Csöpögteted az információkat, mi meg találgatunk.

Most ott tartok, hogy apa nélkül nőttél fel, 18 évesen odaköltöztél akár sokkal idősebb vállalkozóhoz. Nincs saját egzisztenciád, gyakorlatilag irányítva vagy, ezért nem találod a helyed, ez nagyon kiszolgáltatott helyzet. Erre gyereket szülni butaság, nem leszel boldogabb, csak magad mellé rántasz a boldogtalanságba egy kiszolgáltatott gyereket.

2021. júl. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:

#24

A párom él nálam,alkalmazottként dolgozik.

Van saját egzisztenciám, már említettem hogy vállalkozó vagyok.

Nem hirtelen találtam ki, hogy nekem most gyerek kell, ez egy hosszabb folyamat volt.

2021. júl. 2. 02:38
 26/39 anonim ***** válasza:
75%
22 éves nőként, építőiparban ugyan mire vállalkozol?
2021. júl. 2. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
77%
Fenét vagy te vállalkozó. Úgy bűzlik ez a kérdés hogy az nemigaz.
2021. júl. 2. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
57%

Hirtelen azt hittem, hogy pillászkodás az a vállalkozás bérelt ággyal.


22 éves nőként valószínűleg valami lehullik neki a családi cégből.


Először azt írta, hogy csak az anyaságban tudna kiteljesedni, majd azt, hogy a pasija akarja, ő bizonytalan.


Ezért javasoltam Kongót vagy más értelmes elfoglaltságot. Nem kell ide még gyerek, főleg, hogy túl korán jöttek össze, úgyis szét fognak menni.

2021. júl. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
18%
Igen. Ez az ideális kor az anyasághoz.
2021. júl. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
68%
XDD
2021. júl. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!