Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek (Bövebben lent)?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek (Bövebben lent)?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nagyon tetszik és a képét feltettem a telefonomra!! És az unokatesóm megnézte. És persze egyből rájött h. ki az mert ő is ismeri. És az unokatesóm nagyon pletykás és félek h. elmondja valakinek. És holnapra pedig mindenki tuni fogja, beleértve a fiút is. Szerintetek mit csináljak , hogy halgattasam el???

Normális válaszokat lécci!!!


2010. aug. 26. 17:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
kérdd meg rá?^^
2010. aug. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Üssd le az unokatesód.
2010. aug. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Barney Stinson ;) ***** válasza:

Kérd meg rá.


Vagy előzd meg a bajt és ismerkedj meg a sráccal. Akkor is kiderül, de úgy már egészen más fényt vet rád a dolog, mintha az öcséd mondaná el.

2010. aug. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
töröld ki a képet és ha elmondja a tesód tagadd le.
2010. aug. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mond meg neki ha el meri mondani akkor te meg elmondod mindenkinek hogy ő meg igazából homoszexuális és a jelenlegi állapotát csak megjátsza.
2010. aug. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat!! Hát megkértem rá de nem hiszem hogy be tudná tartani !! Ismerkedni szerintem nem lennék képes még rá képes!!
2010. aug. 26. 17:57
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát igen ez jó ötlet hogy kitörlöm a képét köszi!!
2010. aug. 26. 17:59
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
Dobozold be a kis pletykást és add fel Alaszkába. Mire visszajön érett leszel kapcsolatba kerülni a sráccal. Nincs más megoldás!
2010. aug. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A válasz írója 0%-ban... szerintem mégis van:D
2010. aug. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi lehet megfogadom!!
2010. aug. 26. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!