Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnő kedvéért bevállaljam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnő kedvéért bevállaljam a teljes test gyantáztatást? Ti bevállalnátok?

Figyelt kérdés
Elkezdtem gyúrni és már látszik is rendesen, csak hát nagyon szőrös típus vagyok. A barátnőm elkezdte kérni, hogy menjek el gyantáztatni, mert úgy még sokkal jobban néznék ki. Nincs sok kedvem hozzá és kicsit tartok is tőle, de azon gondolkodom, hogy végülis ha neki ennyire fontos..
2021. júl. 1. 11:45
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

" Azért elég gusztustalan ez a kettős mérce, nem gondolod?"


Nem gondolom. Nekem az 50 fokban öltönyben kell izzadnom egész nap, neki meg vékony nyári ruhában szandálban. Cserébe a lába furán nézne ki ha szőrös lenne. Nem is várja el tőlem senki hogy öltönyben legyek, egyszerűen hülyének néznének ha nem abban lennék. Ezek ilyen íratlan szabályok. Vannak különbségek a két nem között, ezt lehet tagadni de attól még nem lesz igaz

2021. júl. 1. 12:22
 12/20 anonim ***** válasza:
70%

"Nekem az 50 fokban öltönyben kell izzadnom egész nap, neki meg vékony nyári ruhában szandálban."

Olyan helyre, ahova férfiak öltönyben érkeznek, abszolút nem illendő nyári ruhában és szandálban megjelenni nőként, csak úgy mondom. Harisnya, zárt cipő, elegáns ruha, és ez így már semmivel se lengébb, mint egy öltönynadrág inggel. :)


Amúgy nőként én se gyantáztatnám magam senki kedvéért, mikor létezik borotva is. Kínozza magát aki akarja. :D

2021. júl. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
29%
Én sose jöttem még össze jetivel. A volt pasijaim borotvával szívatták magukat, a mostani párom gyantáztat, vagy epilál. Van akinek bejön a szőr, szerintem undorító. Pláne nyáron.
2021. júl. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
71%
Miért lenne más? Nőként is a bőr érintése hoz lázba, nem a bunda. Egyébként olyan vicces, mert nektek is az agymosás miatt tetszik a szőrtelen nő. Ha valaki régen nem akart volna gyantát eladni, most ugyanúgy nyálaznátok a szőrös nőkre is. El kell fogadni, hogy változik a világ. Az erős adaptálódik, a gyenge majom marad.
2021. júl. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
84%
Legalább kibukott, hogy mennyire ferdítesz. Ha tetszik, ha nem, a nő is elvárhatja ezt a pasitól. Miért? Mert egy hapsinak pont ugyanannyi ezt megtenni, mint egy nőnek. Papolhatsz a nemi szerepekről, de a szőr minden pont ugyanúgy van jelen. Ugyanúgy el is lehet távolítani.
2021. júl. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Értem. Egyébként pont ezért tettem fel a kérdést. Ha tényleg így gondolkodnak a lányok, hogy nekünk is illene szőrteleníteni, vagy hogy szőrtelenül jobban nézünk ki, akkor azt megértem.


De valamelyik kérdés arra irányult, hogy "elvárom-e". Szerintem önmagában hibás feltételeés hogy elvárok-e olyasmit amit a nők 99%-a csinál. Teljesen lényegtelen hogy elvárom-e, ebben a esetben. Ha mondjuk olyan dologról lenne szó, ami csak kevés nőre igaz, pl. hogy legyen nagyon sportos, akkor arra lehetne mondani, hogy elvárás.

2021. júl. 1. 23:03
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

"Ha tényleg így gondolkodnak a lányok"

Ilyen nincs. Különálló női lények élnek, nincs kaptártudatunk. Felettem írták többen, hogy ők pl. elvárják, hogy ne legyen szőrös egy férfi. Én meg "elvárom", hogy ne szőrtelenítsen. Különbözőek vagyunk.

2021. júl. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
51%

Nincs kaptártudat? Te hol élsz? A mai emberek 75%-a nem azt nézi hogy ténylegesen mi a jó nekik, hanem azt, hogy a többség mit csinál, és ha ő nem úgy csinálja, azzal leégeti magát. Ennek igazából semmi jelentősége nincs, minden kor probált futni az ideálok után, csak ma már a média korban egy perc alatt körbejárja a világot a trend. A trend meg nem más, mint erős gazdasági és kereskedelmi csoportok érdeke.


Én már azon is elgondolkoztam, hogy valójában ez a fajta információ áramlás előny-e vagy átok. Globálisan nézve átok, mert az egy dolog hogy van előnye, de többségében teljesen átalakította a társadalmakat és az embereket. Borotva, csupasz test, szőrös test. Ha nem lenne net, sokkal egyszerűbb lenne, már eleve az emberek nem frusztrálnának ezzel egymást. A fórumok is kb. arról szólnak, hogy lenézzék egymást az emberek, beszóljanak egymásnak, feszültséget generáljanak, rengeteg időt elpazaroljanak a tökéletesen felesleges dolgokra. Én személy szerint pont telibesz*rom az emberek dolgait, a trendeket, bp-ről már kimenekültem egy 3 hektáros területre. A miértekere jó példa ez a kérdés is, meg a sz*r cunami amit keltett, bár tök mindegy mi a kérdés, a 2. választól kezdve csak egymás b*szogatása megy.


Kérdező, tégy amit jónak látsz!

2021. júl. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

#18

Ugye azt tudod, hogy száz meg ezer évvel az internet előtt is voltak trendek, divatok?

2021. júl. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
54%
Ezt mondtam én is, csak akkor az emberek nem másztak bele egymás életébe másodpercenként, akkor még volt értelme a távolságnak. Itt a gyártók dollár milliárdokat szakítanak azért, mert téged bárhol, bármikor betalálnak. Az emberi agy jelenleg arról szól, hogy információ hulladékot zabáljon 0-24-ben. Majd ezek után megy a harc egymással, hogy ki és minek az irányítása alatt van. Brutálisan beteggé vált ez a világ, irtózatos rossz irányba haladunk. Pont az benne a tragikus, hogy az fog megölni minket, amiért az életünket adnánk. Az INTERNET! Annyira ördögi, sőt pokoli, hogy ez a megtestesült tökéletes kábítószer. Egyszerűen támadhatatlan, holott a jelenlegi problámák 99%-ának az okozója. NEM kellene az embereknek ennyi információ, főleg nem úgy, hogy mindeni teret kap benne. A globalizáció ugyanilyen, egy téves út, viszont bedöntheti a világot.
2021. júl. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!