Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Intim piercing fiúnak, ami jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Intim piercing fiúnak, ami jó a lánynak?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek arról, ha olyan intim piercinget tetetnék be közvetlenül a farok fölé, az ágyékomba, ami szex közben minden egyes lökésnél, mozdulatnál izgatja a csajom csiklóját?

És ki tud ajánlani Pesten helyet, ahol ilyet lehet berakatni?


2010. aug. 26. 16:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ez a piercing csak akkor fogja izgatni a csajt minden lökésnél ha gyengéden csinálod ha viszont gyorsabban akkor már fájni fog neki ahogy a piercing nekiütközik a csuklojának szoval jol gondold meg...
2010. aug. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
szerintem annélkül is izgatja a csiklóját
2010. aug. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
csiklójának'
2010. aug. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért elég sokaknak nincs a f.aszában piercing, mégis működik valahogy a szex, el sem tudom képzelni, hogy lehetséges ez...
2010. aug. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
74%
Intim Piercing? Leg feleslegesebb dolog amit ki tudtak találni,ráadásul ronda is.
2010. aug. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
és ha az intim piercing helyett mondjuk az ujjaidat használnád a csiklója izgatásához?
2010. aug. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Szent szalmiákszesz, hogy itt mindig mindenki milyen feszült, ingerült és kioktatós.


A szexuális felvilágosítást meg nagyon köszönöm, de nem ma kezdtem, és nem az a problémám, hogy nem tudom használni a farkam, vagy hogy még sose hallottam, mire való az ujjam szex közben. De azért télleg kösz, jegyzeteltem volna, ha új tudásanyag lett volna.


(Kicsit nem értem, miért kell rögtön alapdolgokkal jönni, meg azt feltételezni, hogy az alapszex nem működik, ha az ember valami extrával dobná fel a nemi életét. Amiről direkt azért kérdezek, hogy érdemes-e vagy se. De nem azért, mert amúgy nem megy. Nem azért érdekel bizonyos embereket az integrálszámítás, mert nem megy nekik a szorzótábla, hanem mert az már profi szinten pipálva.)

2010. aug. 26. 17:18
 8/21 poetic ***** válasza:

Piercing egy kicsit más dolog,...más országokban elterjedtek az úgynevezett implantátumok, amiket a bőr alá ültetnek be. Ezt sajnos nem tudom hol csinálják, de úgy tudom van ilyen hely pesten. Célravezetőbb, mint a piercing. Ami igaz, ha a bőrödön kívül van valami, jobban okozhatsz fájdalmat a pillanat hevében :)


..szóval az implantot javaslom, különböző formában és méretben kaphatóak. Azt azért tudnod kell, hogy lesznek Nők akik nehezen fognak ezzel azonosulni, még ha el is tudják képzelni, hogy jobb vele. Nem vagyunk olyan elfogadóak, mint pl. németeknél, ahol az ilyen jóval elterjedtebb...

2010. aug. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
szerintem farok pumpat wegyel piercing hejett akkor lehet hogy jobban fogja elvezni!!
2010. szept. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig jó ötlet! Én örülnék, ha a páromnak ilyesmi az eszébe jutna!!! ; ) 19/L
2010. szept. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!