Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti melyik részeiteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti melyik részeiteket borotváljátok?

Figyelt kérdés
Én a fanszőrzetemet, a hasamat, a karomat, a hónaljamat és a lábamat. és természetesen az arcomat. 18/f
2010. aug. 26. 14:33
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Hónalj, arc. Odalent csak igazítás pl ollóval.
2010. aug. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
hát.
2010. aug. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Én az arcomat, a hónaljamat és a fanszőrzetemet borotválom. De a későbbiekben amikor szőrösödni fog a mellkasom, akkor szerintem azt is fogom meg a hasam.

Szerintem nem gusztustalan az, hogy a lábadat és a karodat is borotválod, de szerintem azt nem kellene.

15/F

2010. aug. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
gyantázni kell.a trú arcok nem sirnak be a gyantázástol!de hát ti pudingok vagytok!
2010. aug. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 poetic ***** válasza:

Elég érdekes valaki összevonja ezt a férfiassággal vagy a homokossággal. Nem a szőr tesz férfiassá!!!!...és a nem a szőrtelenség homokossá.

Ami igaz, hogy a Nők többsége nehezen azonosul a szőrrel. Nyilván attól is függ, hogy milyen felhozatalból ismerkedsz :) Ehhez természetesen testi adottság is szükséges, mert aki úgy néz ki mint egy körte, elég furán néz ki szőr nélkül. Nekem egyedül a lábamon van meghagyva. Egyáltalán nem bu*is. Akinek ez azt jelenti, annak a pasinak értékelési problémái vannak. Egy esztétikus testfelépítéssel, amiért többnyire lehet tenni jól mutat ha nincs szőr. Kinek mi tetszik...

2010. aug. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Úgy tudtam, hogy valaki előjön ezzel a nem ettől férfias dologgal. Nem CSAK ettől, de könyörgöm, miért van az a tesztoszteronáradat a szervezetedben? Mert nem vagy nő.
2010. aug. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
nöknek is van..csak kevesebb.nehogy azt hidd, hogy a nuna állapota a természetesen sima.
2010. aug. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 poetic ***** válasza:

Miért függ össze? Szőr és férfiasság? Amúgy közlöm veled a tesztoszteronszint és a szőr szintén nem kapcsolódik szorosan egymáshoz.


Ez a nagyon szomorú, hogy még mindig összeolvasztunk egymástól teljesen független dolgokat. Ettől érzed magad férfiasnak akkor gratulálok. Az elégedettség érzése az élet más területeire is kihat. A véleményeddel viszont ne általánosíts.


A Nő sem attól Nő, hogy full csupasz. Hozzá teszem van akiknek pont az jön be, ha nem. Én szeretem ha teljesen borotvált. Valaki azt mondja legyen valami mert olyan, mint egy gyerek p*nci. Ez is egy vélemény...ettől még nem kell mást a gondolkodásmódja miatt tévesen megítélni.


A férfi az erényeitől, tulajdonságaitól lesz FÉRFI. Attól hogy bánik egy Nővel vagy akármi más, ami fontos lehet és nyilván nem szeretnék órákig részletezgetni.

2010. aug. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Én csak a pofázmányomat. A többi rész nem izgat.
2010. aug. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Még annyit, engem apám ki is röhögne ha borotválnám hónaljam vagy a hasam.
2010. aug. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!