Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti melyik részeiteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti melyik részeiteket borotváljátok?

Figyelt kérdés
Én a fanszőrzetemet, a hasamat, a karomat, a hónaljamat és a lábamat. és természetesen az arcomat. 18/f
2010. aug. 26. 14:33
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azt is borotválta :D De hogy nézhet ki, a combja le van borotválva, a segge meg dzsungel :DDDDDD
2010. aug. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Arc, fan, hónalj, has, mellkas. Én ezeket szoktam! Karomat, lábam nem, az maradhat nyugodtan. Igényes csajok utálják a szőrt, ahogy te is utálod rajtuk! Milyen már mikor faszikám lemegy a discoba, ing kigombolva aztán a szőrgombóc meg kandikál ki a mellkasán..
2010. aug. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Honnan tudjátok, hogy a búzák mind borotválják magukat? :D Csak nem Ti is??? :P

Homárok különben is a férfias pasikra buknak.

2010. aug. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

Honalj,has,mell,intimrész


De a kar és a láb szőrösen jó,anélkül nagoyn gusztustalan.

2010. aug. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Miért utálnák az igényes csajok a szőrt? Bocsi, de igénytelen aki szereti ha egy férfi férfiasan néz ki? Mondjuk alapból nem hiszem, hogy vonzó az, ha egy tényleg igazi férfi kigombolt ingben táncol a diszkóban, de ti tudjátok. És szebb lenne szőrösen. Gyönyörű lehet a borostás mellkas és a szúrós mellkas is remek tapintású.
2010. aug. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Csak a szakállammat.

21F

2010. aug. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
KAMU. a lábadat és a hasadat borotválod? gorilla vagy?
2010. aug. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a 14,41-hez. Én is lány vagyok és nekem sem jön be.

21/L

2010. aug. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Arcomat es honaljamat borotvalom, fanszorzetem meg segszörzetem kremmel szedem le mert ha borotvalom akkor marom magam annyira viszket amikor nö. Ja egyebkent honalj tulzott izadas miatt, seggszörzet higienia, fanszörzet meg baratnö. XD
2010. aug. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Milyen szőrtelenítő krémet használsz?
2010. aug. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!