Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nektek bejönnek a szemüveges pasik? (én az vok) Szemüveges, szőek haju, zöld szemü,185cm és 66 kg vok.

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 19:52
1 2
 1/13 anonim válasza:
nem az a lényeg hogy ki hogy néz ki jó azért a vonzalom is fontos. :P viszont az jó ha magas vagy :D
2010. aug. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem a szemüveg a döntő. Ha valakinek jól áll, az szexi, ha nem áll jól, akkor nem. A lényeg, hogy tudja viselni, mert akkor nagyon bejön!
2010. aug. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Timi: ) ***** válasza:

Engem nem zavarna ha szemüvege lenne a pasinak,igaz még ilyen pasim nem volt.

Viszont te a magasságodhoz képest jó vékony vagy : O

2010. aug. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Vékony vagy.
2010. aug. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Persze!

Valakinek nagyon jól áll a szemüveg, valakinek kevésbé. De persze nem a szemüveg hordás határozza meg az ember személyiségét, hogy hogyan viselkedik másokkal.

Egyébként ha magadnak nem tetszel szemüveggel, akkor ha van rá lehetőség, válts át lencsére. ;)

2010. aug. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem korábban nem jöttek be különösebben a szemüveges pasik. Aztán egyszer összeakadtam eggyel... hát az valami nagyon szexi volt, ahogy ki tudott nézni a szemüvege fölül. :D Szerintem nem a szemüvegtől függ, hogy vonzó-e egy pasi...
2010. aug. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
nem tetszik
2010. aug. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
imádlak. írj privit. plííz. 16vok. csajszii:). szőke haj benne lila pink melír.170cm.57kg.kék szem:) puszi
2010. aug. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kuldj egy kepet priviben,mert ugy konnyebben tudok valaszolni:).Amugy en birom a szemuveges pasikat:). Kuldjol legyszi ha akarsz.
2010. aug. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj a szemüveggel, az összhatás a fontos. Valakinek meg még jól is áll, szóval nem ez a döntő hidd el.
2010. aug. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!