Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti kikre mondjátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti kikre mondjátok, hogy tucatlányok?

Figyelt kérdés
Milyen stílusra, kinézetre, viselkedésre?
2010. aug. 25. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
azok a tucat lányok akik 12en vannak
2010. aug. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Ha lány vagy, valószínű rád is ezt mondták, azért érdeklősz. Nézz tükörbe!
2010. aug. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]


Itt ilyeneket találsz!

2010. aug. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

egy lányon kivül mindenkire


“Szépek vagytok, de üresek. Nem lehet meghalni értetek. Persze egy akármilyen járókelő az én rózsámra is azt mondhatná, hogy ugyanolyan mint ti. Holott az az igazság, hogy ő egymaga többet ér mint ti valamennyien, mert ő az akit öntözgettem. Mert ő az, akire burát tettem. Mert ő az, akit szélfogó mögött óvtam. Mert róla öldöstem le a hernyókat (kivéve azt a 2-3-at, a lepkék miatt). Mert őt hallottam panaszkodni, sőt néha hallgatni is. Mert ő az én rózsám.”

2010. aug. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ha lány vagy, valószínű rád is ezt mondták, azért érdeklősz. Nézz tükörbe!


Rám ilyet még sosem mondtak, épp az ellenkezőjét hangoztatják. Azért akarom megtudni, hogy kit tartanak a fiúk "tucatnak".

2010. aug. 25. 17:35
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
ha 12 van belőled akkor vagy tucat lány
2010. aug. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

álltalában 40-60 kiló között vannak áálltalában ugyanúgy vasalják a hajukat és ugyanazt a ruhát hordják ami épp divat sokan emonak is hívják őket...

(igaz az emók állítólag azé emók hogy ne legyenek hétköznapi szürke ksiegerek hoyg kilógjanak a tömegből pedig ellenkezőleg az emók a tömeg és ők öltöznek ugyanúgy mind :D szánalmas az összes

2010. aug. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2010. aug. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
mégis ezek a "tucatlányok" jönnek be a fiúknak...
2010. aug. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2010. aug. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!