Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szép nők sok szex ajánlatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép nők sok szex ajánlatot kapnak?

Figyelt kérdés
2021. jún. 3. 19:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

A szépség is relatív. Átlagosnak vagy afölöttinek számítok, sokaknak tetszem, én például rengeteg szex ajánlatot kapok.

De ezzel szerintem a legtöbb lány/nő így van.

2021. jún. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Rengeteget. Sőt, még a csúnya nőknek sincs okuk panaszra.
2021. jún. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Ha már legalább az átlag kategóriába beleesik az adott nő, számos ajánlatot kap. Nagyon sok ilyennel szembesültem én is eddigi életem során.
2021. jún. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Haver. Itt gyakorin is gyakran előfordul h dagadékokat keresnek, nem csak szexre hanem rendes kapcsolatra is. Egy szexi nőről szerinted mit gondolsz? De am meg csak maguk élvezetére akarják őket kihasználni. Magasról leszarják, h a nő mit érez, csak a szex miatt bármit bekamuznak.
2021. jún. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

soknak nem mondanam, mert eleve igyekszem minimalizalni a kontaktot az ilyen suttyo prolikkal, akik idegen noknek szexualis ajanlatokat tesznek.

facebookom, instam privat, nem latszik semmi, tinderen keves embert huzok jobbra, amugy meg nem allok szoba mindenfele selejttel uton-utfelen, tehat eleve eleg jol el vagyok szeparalva a kanos gyokerektol, igy minimalizalom a keretlen ajanlatok szamat is.


ha nyilvanos instam lenne pucsitos-csucsoritos kepekkel, valoszinuleg joval tobbet kapnek, igen.

2021. jún. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
45%

A szépség ***nem*** relatív, maximum azt lehet kijelenteni, hogy egy adott korszakra van jellemző szépségideál, ami változik. De h 20 random nő elé odateszel 100 fasziról képetet, 50 rondáról meg 50 jóképűről erős átfedés lesz a választásokban.


Lány ismerőseim mind magasan kvalifikáltat, direkt szexajánlat miatt nem nagyon szoktak panaszkodni. Az inkább a vidéki cigánykurvákra jellemző. Megkeresést viszont sokat kapnak minden csatornán, élőben, tinderen, etc.


Ronda nők is kapnak dögivel, nem kell aggódni.

2021. jún. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, ma úgy látszik nem megy a gépelés :)
2021. jún. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én szép nőnek tartom magam, de nyíltan szexajánlatot ritkán kapok szerencsére. Közelednek sokan, ismerkednének, ami mögött persze sokszor nyilván szexre mennek, de ritka az a tuskó, aki ezt így kimondja.
2021. jún. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
En kifejezetten gusztustalanul ronda vagyok, de meg en is kaptam eletemben legalabb 3-5 szexajanlatot (eloben, online sehol nincs fent kepem). Atlag alatti es tokatlag baratnoimet egy csomoan meg akarjak dugni, ugyhogy igen, valoszinusitheto, hogy egy szep no ennek a tobbszoroset kapja.
2021. jún. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha valaki egy bizonyos szint alatt nem áll szóba férfiakkal, akkor nagy eséllyel minimalizálja a direkt szexajánlatok mennyiségét. Nyilván persze akkor is lesznek, akik közelednek és esetleg mégsem holtomiglan-holtodiglanban reménykednek, de ahogy a #8 is mondja, azért így kimondva csak a legprimitívebb ősember tesz ajánlatot.
2021. jún. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!