Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan koptassam le?

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki nagyon rám van indulva. Nem tudja hogy meleg vagyok, és nem is szeretném megmondani neki mert elég pletykás. Egyébként rendes, jófej csaj. Hogyan koptassam le anélkül, hogy megutálna vagy kitálalnék?
2010. aug. 24. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Ne reagálj, max bólogass. Neten ne írj vissza, max 1 sort. Ha levegőnek nézed, akkor majd ő is belátja, hogy nem érdekled... Csak kicsit időigényes.
2010. aug. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha pletykás, akkor nem tudsz semmit se kitalálni h megundorodjon és leszálljon rólad. Mond azt, hogy bocs de van egy kapcsolatom alakulóban.És nem szeretném elrontani az esélyeimet ha most mással randizgatnék... Ennyi. :)
2010. aug. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy nem jön be neked, azt kész. Vagy vállald be, hogy ratyi vagy. FGF
2010. aug. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Mégis mi lenne ha megdugnád? Hmmmmm. Hidd el jó lesz az:D
2010. aug. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22:40. ez most olyan neki, mint ha neked azt mondanák h a saját nemedből válassz ki valakit és azt sz*pd le, vagy azt nyald ki... Sztem te is nagyokat néznél :D:D
2010. aug. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy így most belegondolok mondasz valamit 22:43-as :DD
2010. aug. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na látod :D
2010. aug. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy az esetem, csak barátként nézek rád. Kész.
2010. aug. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!