Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a barátommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a barátommal?

Figyelt kérdés

A barátom 16 éves, nagyon szeretem. Lassan egy hónapja vagyunk együtt. Párszor már voltam nála, filmeztünk meg ilyenek. Úgy volt hétfőn megyek hozzá, de nem tudtam elmenni mert dolgozni volt és csak este jött haza nekem meg akkor már nem volt jó, szóval csak egy kávézóban találkoztunk pár haverunkkal együtt. Ma is úgy volt hogy megyek hozzá, de nekem itthon kellett segítenem, ráadásul ma is dolgozott :( Erre ahogy feljött msnre ki volt neki írva h miért kell mindig ezt csinálni? Rá írtam hogy mi a baja erre azt írta hogy: mindennél jobban szeret, de lassan már megőrül hogy nem láthat meg nem bírja már ezt a sok basztatást, és hogy reméli értem mire akar ezzel célozni, és csak az ad neki erőt hogy annyira szeret mint még soha senkit, meg hogy hnap legalább egy 10 percre találkozzunk.. De nem értem mire akart célozni.. hisz csak egy napig nem találkoztunk :S Írtam neki hogy sajnálom hogy nem tudtam ma elmenni, és hogy nagyon szeretem, aztán írta h nem baj csak szarul van.. azóta nem reagál amit írok :( Mit csináljak? Valaki valami tipp? Légyszi fontos!

15/L


2010. aug. 24. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Vágd fejbe egy szeneslapáttal és ásd el a kertben!
2010. aug. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
metéld körül miközben alszik
2010. aug. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy adjon neked némi szabadságot, mert szükséged van erre. Nem kell mindig egymáson lógni!
2010. aug. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én ugyan ilyen vagyok csak nálam a barátnőm nem szereti ha sokat vagyunk eggyütt mármint nem hanem hogy néha kell 1-2 nap amikor nem taliztok vagy akár 1 hét ez erősíti kapcsolatotok sok sikert
2010. aug. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vágd le a fejt és tedd rá a szülei állólámpájának a tetejére, mintha őket figyelné.
2010. aug. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Még nagyon éretlen,és ezért képtelen felfogni,hogy az embernek vannak kötelezettségei.És gyerekes,ha nem érti meg,hogy nem ugorhatsz mindig,amikor ő füttyent.Amég otthon laksz a szüleid joggal elvárják,hogy segíts,és ezt te meg is teszed.Nem a férjed,hogy ugráltasson.Szerintem el kéne gondolkodnia kicsit.Majd,ha mindketten felnőttek lesztek,akkor lehet normális komoly kapcsolatban élni.Szerintem nem kéne rágnod magad rajta,akár mennyire is szereted,mert nagyon ritka,hogy egy ilyen fiatalon létrejött kapcsolatból bármi komoly legyen.Ne vedd ezt sértésnek,nem akarlak megbántani.annak idején én sem hittem el.És most saját családom van.Most még a jövődet kéne megalapoznod.
2010. aug. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszi a normális válaszokat.. :)

hnap se tudunk találkozni mert neki 5 után lenne jó, nekem meg 5 előtt :S szóval majd csütörtökön.

2010. aug. 24. 22:12
 8/9 anonim ***** válasza:
én vasárnap taliztam utpljára a brátnőmmel de már mentem volna ma is de lehet pénteken meek mert kell neki egy kis szabadság nem jó ha nagyon összeolvadtok
2010. aug. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Jelen! ***** válasza:
edd meg! lassútűzön sütve sok fűszerrel
2010. aug. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!