Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hagyjam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hagyjam, hogy nekem adja?

Figyelt kérdés
A barátomnak és a szüleinek nem mennek olyan jól a dolgok(adósságok meg ilyesmik...az anyukája múltkor azt mondta, hogy lehet elveszik a házat is...az anyukája mindig kénytelen elkérni az ösztöndíjját, mert nem tudják fizetni a számlákat...). A minap elromlott a telefonja és teljesen használhatatlan lett és ma mondta nekem, hogy vennie kell egyet. Tapizósat vesz és azért, hogy nekem adja és meg odaadom az enyémet neki, ami amúgy is már a végét járja. Szerintem ilyen körülmények között nem engedhetem meg, hogy nekem adja, hanem akkor inkább már magának kell megvennie. Mit gondoltok?
2010. aug. 24. 19:30
 1/7 Captain Frájer ***** válasza:
Hát igen, ilyen helyzetben mond neki, hogy most neki kell a pénz, tartsa meg. ÉS legyél hálás, hogy ilyen helyzetben is csak rád gondol. Megfogtad az isten lábát vele :)
2010. aug. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ne fogadd el,tudod milyen helyzetben vannak.

mondd hogy azt akarod,hogy magának vegye,ne neked

2010. aug. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ha van benned egy csöppnyi tisztesség,akkor nem fogadod el
2010. aug. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
adj neki egy puszit, mosolyogj rá, köszönd meg a kedvességét és, hogy milyen aranyos és utasítsd el. most neki nagyobb szüksége van a működő telefonra mint neked.
2010. aug. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Eszem ágában sem volt, hogy elfogadjam! És nagyon édes, hogy rám gondolt, de annyira erőlteti. Néha kicsit akaratos, nem nagyon tudom lebeszélni róla.
2010. aug. 24. 19:37
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem se fogadd el

nem értem miért akarja neked adni, de akkor biztos nagyon nagyon szeret

viszont te tudod milyen helyzetben vannak és nem lenne szép ha elfogadnád

2010. aug. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon szeret! Minden megadna nekem, csakhogy még ennél is boldogabb legyek! Merrt mondtam neki, hogy szeretnék egy tapizósat és akkor mondta, hogy akkor olyat vesz.
2010. aug. 24. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!