Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Van olyan hogy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Van olyan hogy nagyon tetszik egy lány nektek, de visszautasításnak vesztek egy-két dolgot, és elfojtjátok inkább? És feladjátok? Vagy tovább küzdötök?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha visszautasít, feladom.
2010. aug. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én harcos típus vagyok, inkább küzdök de csak az ésszerűség határain belül. Azon túl már a zaklatás van.
2010. aug. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ha utána kicsit közelít és akkor sem léptek már akkor mi van?
2010. aug. 24. 17:08
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja és a visszautasítást ne úgy vegyétek,hogy a szemetekbe mondja a lány hogy bocsi nem!
2010. aug. 24. 17:11
 5/8 anonim ***** válasza:

Amíg kis esélyt is látok arra , hogy abból a kapcsolatból komolyabb is lehet, akkor harcolok érte.

De ha csak visszautasítást kapok és egyértelmű jeleket arra, hogy ebből se komolyabb kapcsolat se szex se más egyéb nem lehet akkor feladom .


Gondolom olyanokra gondolsz hogy nem engedsz mindig csókot vagy eleve elfordítod a fejedet h csak puszi lehessen belöle , vagy direkt nem beszélsz olyan dolgokról ami a kapcsolatotokról szólna, vagy nem engeded h megfogjon vagy hasonlók...

2010. aug. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem ilyenekre gondolok.:) Régebben közeledett,megfogta a kezem stb..Hagytam! Elkérte a számomat,azt viszont nem adtam meg neki!:/(Nem tudom miért)

Elég fura ügy,hívott 1-2x helyekre,nem mentem.. Akkor egy ideig nem beszélt velem,de én próbálkoztam,kerestem.. Elhívott megint talizni,tök jó volt..(Mentem)

Azóta se keres megint..Mi lehet vele?O.o

2010. aug. 24. 17:29
 7/8 anonim ***** válasza:

megunta a huzavonát, keresd meg és tedd egyértelművé a vágyad, ha még aktuális neki..

mondjuk ha jó volt együtt meg minden, aztán nem adja meg a számát.. valszeg én sem erőltetném a dolgot..

annyi Nő van, kínlódni tök felesleges, de persze személye válogatja.. aztán lehet még azon fordítani is..

2010. aug. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát lehet hogy a srác nem bírja a visszautasításokat, bár ha az utolsó dolog a találkozásotok volt, és azóta nem keres, akkor nem jössz be neki valszeg, vagy van más is az életében és nem tudja mi legyen.


Az a baj hogy még a nők sem tudják, hogy mit miért csinálnak és utána meg dévánkoznak azon, hogy a férfiak tanácstalanok. :)

2010. aug. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!