Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lelki világom romokban van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lelki világom romokban van a szüleim miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Huh! Na belekezdek! Most volt nemrég a nagynéném esküvője. Apám meg telebeszélte anyám fejét a hülyeségeivel. Pl.: Régebben apám többet dolgozott, mint a nagynéném,ezért egész életében haragszik rá(most 40 éves. anya is). Régebben a nagynéném több mindent kapott, mint apám. Amikor dolgozni kellett, akkor a nagynénémnek nem kellett, mert ő tanult és apámnak is kellett volna, de akkor a földekre kellett mennie. Sorolhatnám,de ezzel egy a baj, hogy megkérdeztem a mamámékat és mondták,hogy ebből egy szó sem igaz. Mostanában apám sokat hazudik nekem is és a mamáméknak is(odáig fajult a dolog, hogy a szüleim fel sem veszik a telefont, mikor a nagyszüleim hívják őket. A munkahelyükön sem.) Szóval anyám megpróbált beetetni a hülyeségekkel, amit apám kreált, de én elmondtam neki, hogy hiába is próbálja nem fog sikerülni neki az eltérítés. Most a nagyszüleimnél vagyok, de apám be se hozza a cuccaimat, ebből kiindulva be se jön. Azt mutatják, hogy szeretnek meg mindent megadnak, de nem dőlök be nekik(mert a nagyszüleimet elmondták mindennek a nagynénémet is+a férjét is aki mellesleg egy kedves, illemtudó jó fej ember ki szereti az egész családomat és engem is.) Pár hete elmentünk az OBI-ba és véletlenül rátoltam a kocsit a lábára(balról jöttek 4-en, mellettem jobbra pedig szerszámok voltak kitéve. Arra figyeltem, hogy ne toljam rá az emberkékre, akik mellesleg nem fértek el, se a szerszámokra a kocsit) és apám ott mindenki előtt azt mondta, hogy "na menj a f...omba". Utána hazaértünk elmondott mindennek nem részletezem, mert kitiltanak a moderátorok. Anyám meg az utolsó 3 hónap apámnak kinyalja a seggét is, ha tudná. Nincs saját véleménye, az van amit apám mond. Az az igaz, az a jó stb... Én meg hazudtam nekik egy csomószor(amennyiszer átvertek). Azt mondják ,hogy megkapok mindent, de szerintem nem mindent(hiába van tv-m, szuper számítógépem), a szeretetet nem pótolja semmi. A nagyszüleimre úgy tekintek, mint ha a szüleim lennének. Őket szeretem, de a szüleimet szívből utálom ;( Ilyen, hogy elmondanak mindennek mostani időkben kb. hetente előfordult. Azon gondolkoztam ,hogy elszökök otthonról. Az öngyilkosság, azért nem fordult meg a fejemben, mert 14 éves vagyok és nem volt egy igaz, hűséges barátnőm sem. Csak olyanok voltak akik kihasználtak mindig. Plusz a nagyszüleimet és a nagynénémet is szeretem, sőt a férjét és a családját is. A cuccomat már össze is raktam, csak azért nem indultam el bicajjal(25 km az út), mert nem volt rajta lámpa és így éjszaka nem láttam volna. Most leszek középiskolás és nem tudom hogy hatott volna ez a dolog, hogy elszökök, úgyhogy nem tettem meg. Most nem veszekednek otthon és átmenetileg minden rendben van. Otthon mindig a rosszkedvű, életunt arcomat mutatom, de az igaz barátaim azt mondják, hogy jó fej, igaz, kedves, pozitív emberke vagyok.:)) Egy barátnő úgy érzem sokat dobna a lelkemen:)

Beszélni nem fogok a szüleimmel, mert a hazugságukat mondják csak és amit én mondok az szart sem ér, mert nem hallgatnak meg. Most mit csináljak? Így nem tudok tanulni sem, sőt odafigyelni sem semmire, mert az jár az eszemben, hogy haza kell menni egyszer és ott mi lesz???

Ha hétvégente hazamegyek, majd a koleszból, akkor mi lesz???


2010. aug. 23. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Huh. Hát ha tényleg semmilyen módon nem tudsz beszélni a szüleiddel hogy a dolgokon változtatni kéne, és teljesen boldogtalan vagy velük akkor valahogy el kéne költöznöd. Szerintem nem szökni kéne, nyíltan megmondani hogy elmész vagy ilyesmi... És akkor menj a nagyszüleidhez. Egyik ismerősöm is elköltözött az anyjától mert nem jöttek ki egyámással, bár ő idősebb volt nálad jóval.

De mindenképpen próbálj meg előtte beszélni a szüleiddel, mert ez azért elég nagy döntés...

2010. aug. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jézsu ne problémáz már ennyit a szüleid sz'rok nem vagy egyedül, ted magad túl rajta. Ha koleszbe tudsz menni hajrá a hétvégén meg magadra zárod az ajtót.
2010. aug. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1-nek köszi a megértést. Még kíváncsi leszek hogy fognak viselkedni amikor koleszban leszek és hétvégén hazajövök, ha nem változik megpróbálom azt amit javasoltál.

2-nak tudom, hogy sok ember van így, de a családomban csak egy ember volt ilyen, mint apám(papám apja) mások kedvesek épelméjűek. Csak azért tettem fel a kérdést, mert hátha volt valaki ilyen helyzetben, és mi lett rá a megoldás.

2010. aug. 23. 20:27
 4/10 A kérdező kommentje:
Az ajtót meg hiába zárom magamra, akkor is hallom amikor veszekednek meg szidják egymást.
2010. aug. 23. 20:27
 5/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nem azt mondtad hogy anyukádnak az a véleménye mint apukádnak?

Egyébként milyen megyében laksz?

2010. aug. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Attól eltérően szoktak!

Vas

2010. aug. 23. 20:40
 7/10 anonim válasza:
Sajnos tudom min mész keresztül.De azt sajnos nem csinálhatod meg,hogy lelépsz mivel kkorú vagy.de kitartást neked.Mondd el nekik,hogyan érzel és hogy mi a szándékod!Ha az sem hat akkor egy taplók.Bocsi!Era
2010. aug. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Megpróbálok. Nem haragszom, mert ez a véleményem.
2010. aug. 23. 20:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Ebben az évben ez volt az első normális kérdés gyakorikérdéseken. Gratulálok!Ehhez is kell manapság IQ.
2010. aug. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tudod én nem vagyok hülye másokkal szemben, akik w-vel írnak stb. Kösz az elismerést. XD
2010. aug. 24. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!