Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak lányoknak! Mi a véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak lányoknak! Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Érdekelne pár vélemény a felsőtestemmel kapcsolatban:)Tudom hogy messze van a tökéletestől, de kíváncsi vagyok h elfogadható-e azért. Nem önmagam dicsőítése végett raktam fel a képet, akármilyen kritikát elfogadok, ha az normálisan van megfogalmazva :)

Link: [link]


2010. aug. 23. 19:50
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Kérdező: én írtam a nyomi férfiatlant.


TE kérdeztél véleményt, én elmondtam az enyémet. Ez a test számomra NEM férfias, és NEM vonzó. Te kérdezted, nem?

Ennek mi köze van ahhoz, hogy én hogy nézek ki? Kérted, hogy lányok válaszoljanak, én pedig válaszoltam. Ha csak topmodellek véleményét akarod hallani, akkor írd bele a topiknyitódba.


Amúgy ha neked ilyen fontos a kinézetem, akkor elmondom: Karcsú testalkatom van, átlagos mellem és fenekem. Szőkésbarna a hajam és lágyabbak az arcvonásaim. De ha kövér lennék és csúnya, akkor is ez lenne a véleményem a testedről, nem tehetek róla.

2010. aug. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:

Kedves 21:57!


Rendben van, én tiszteletben tartottam és elfogadtam a véleményedet eddig is. Tudom, lehetne sokkal jobb is, átlagos vagyok. Nem lehet mindenki kedvében járni, én felfogom azt h nem vonzó. Csak a nyomit kicsit erősnek tartottam. Gondolom akkor minden 2. srác nyomi mert nem úgy néz ki mint a sok alfahím. De nem is értem mit vagyok felháborodva megint, elvégre ma már kevesen mennek férfiszámba.

2010. aug. 23. 22:22
 33/39 anonim ***** válasza:
Még nagyon cingár..
2010. aug. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező, a nyomit író vagyok.


Ha végignézel az utcán, kevés szép, vonzó testű férfi van, és nekem minden sovány srác nyomi picit, mert egy férfi legyen már szélesebb, nagyobb mint én... ne érezzem már, mintha én lennék a mellemmel meg a csípőmmel az anyja, ő meg a kis sovány testével kisfiam...


De ettől még nem vagy nyomi, meg lehet valaki férfias a többi lánynak, csak nekem nem annyira. Ez olyan, mint a férfiaknál, hogy valaki a karcsú testre, a nagy mellre vagy a nagy seggre indul be.

2010. aug. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

Húha, hát az én ízlésemnek nagyon nagyon sovány... (barátom ilyen [link] szval nekem eleve más az ízlésem, úgy vedd figyelembe a véleményem ) A mellkasod beesettnek tűnik és nem különülnek el szépen az izomcsoportok. Viszont ez sokkal jobb, mintha elhízott lennél, jó alap egy szép szálkás izomzat kialakításához. Én a helyedben megpróbálnék gyúrni egy kicsit, és vagy többet enni mellé, vagy kipróbálni valamilyen fehérjeport (NEM gyúrós, szteroidos szarokat, csak fehérjét).


21/L

2010. aug. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, 21/L megint


Még hozzátenném, hogy a barátomnak olyan testalkata volt, mint most neked, és igenis nagyon szépen ki tudta izmosítani magát. Nincs is szexibb, mint egy vékony de izmos férfi test. Nem azok néznek ki jól, akik szélesek, mint egy hordó... Hanem akik a hozzád hasonló testalkatra építenek izmokat. Viszont hogyha a szervezetdnek olyan hatékony a táplálék hasznosítása, hogy képtelen vagy hízni, akkor az esetleges gyúrásod mellé ( de csakis ha komolyan gondolod) mindenképpen kéne valami fehérje pótlékot enned, mert különben effektíve nincs miből izmot építeni.

2010. aug. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
Utolsó: Neked külön köszönöm a választ :)
2010. aug. 24. 00:01
 38/39 anonim válasza:
szerintem elfogadható de még gyúrj meg szedj fel pér kilót:D
2010. aug. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Az alapok már megvannak.
2010. aug. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!