Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak lányoknak! Mi a véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak lányoknak! Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Érdekelne pár vélemény a felsőtestemmel kapcsolatban:)Tudom hogy messze van a tökéletestől, de kíváncsi vagyok h elfogadható-e azért. Nem önmagam dicsőítése végett raktam fel a képet, akármilyen kritikát elfogadok, ha az normálisan van megfogalmazva :)

Link: [link]


2010. aug. 23. 19:50
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
Neked palacsintasütő van a fejed helyén?
2010. aug. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:

Szerintem még mellizomra meg karra gyúrhatnál még.

És pár kiló plussz is elférne rajtad :)

De amúgy tetszik :)

2010. aug. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

najó lehet, hogy szemétségnek tűnik, de szerintem vézna vagy. nyugottan szedhetnél fel pár kilót. (az már nekem mindegy hogyan)

L/18

2010. aug. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:

Én is azt hittem hogy palacsintasütőt fogsz :DDDDDDDDDDDD és szétröhögtem az agyam:DDDDDD


Amúgy nagyon vézna vagy, nincs is mellizmos, nincs rajtad hús... aki vézna az így néz ki, ezen hol van az izom vagy bármi? Szerintem vagy hízzál vagy nem tudom... nagyon nyomi férfiatlan a tested

2010. aug. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki válaszolt! Hát akármennyit eszek nem hízok tapasztalat, úgyh be kell érnem azzal hogy már csak szálkásodhatok :) Azért majd tenni is fogok. De nagy darab sose leszek mint ahogy egyesek mondták. Hát akkor maradok férfiatlan ez van :)
2010. aug. 23. 20:16
 26/39 anonim ***** válasza:
Hmm nem rossz, de szerintem mellizmokra kicsit még dolgozhatnál.
2010. aug. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
Nem enned kell, hanem fekvőtámaszokat nyomnod és felüléseket csinálnod
2010. aug. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm még 1x az őszinte válaszokat! :) De azért még vmi. Aki azt mondha h nyomi férfiatlan a testem. Hát nem tökéletes, de akkor te válaszoló te biztos így nézel ki ugye? :) [link]
2010. aug. 23. 20:28
 29/39 anonim ***** válasza:
Felszedhetnél pár kilót.
2010. aug. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

szerintem ha szálkásítassz, az nagyon jó.:) nem kell nagydarabnak lenned... abban mi a jó ha kétajtós szekrény vagy? exem csinálta azt, hogy szétgyúrta mag koxolta az agyát. szerintem semmi férfias nincs abban.

a jelenlegi barátom szálkás. nem gyúr, hanem sportol. szerintem sokkal értelmesebb. és ezerszer jobban néz ki.

20L

2010. aug. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!