Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki fél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki fél a szerelmétől?

Figyelt kérdés
Én nagyon :S
2010. aug. 23. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted azt,hogy félsz tőle? Pontosabban melyik részétől? Ha páran elküldik neked kommentbe,hogy ők is félnek attól jobban fogod magad érezni? Vagy mi értelme ennek a kérdésnek?
2010. aug. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mitől félsz tőle?

Ver Téged vagy mi?

2010. aug. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én attól félek, hogy egyszer elhagy. Ez is csak ilyen tudat alatti, mert amúgy tökéletesen megbízok benne.

De úgy, hogy megüt stb, ilyentől nem félek, mert nem tenné sosem.

2010. aug. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a tettlegességtől való félelemre gondolsz, akkor igen, én félem a volt páromtól. És nem ok nélkül.

Eleinte csak a karomat szorongatta, azt is úgy, hogy ne legyen nyoma, később már erre sem ügyelt. Azt hittem, hogy ennél rosszabb nem jöhet, de az első pofon után rájöttem, hogy tévedtem. Ez tönkretett mindent, mert képtelen voltam elviselni, hogy hozzámérjen, rettegtem minden mozdulatától, attól féltem, hogy az ölelésből is pofon lesz.


Nem jó, ha emiatt félsz tőle, tisztázzátok sürgősen, mert rámehet a kapcsolat.

2010. aug. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért félsz tőle?
2010. aug. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én azért félek,mert rémiszt a gondolat, h valakit ennyire tudok szeretni és mi lesz ha történik vele valami, vagy elhagy valaki más miatt.
2010. aug. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!