Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy hiányzik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy hiányzik egy olyan lány akivel mégcsak nem is járok?

Figyelt kérdés
Meg ha elmegy a barátaival (fiú) akkoris igazából picit féltékeny vagyok, pedig nemjárunk, egyszer smároltunk, úgy egyszer hogy egy éjszakát vele töltöttem, nemvolt semmi szex, vagy petting, csak csók és "tapi". Szóval miért hiányzik. Nemjó ha nemtudom holvan, vagy kivel. :S
2010. aug. 23. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:

ooo lassan leszáll eléd a rozsaszín betonfal , és szerelmes leszel , jönnek majd a pillangok , meg elalvásnál csak rá tudsz gondolni ....

de szép is

ja nyomulj rá

2010. aug. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is ugyan így voltam egy csajjal, aztán összejött egy másik csávóval, de néhány hónap után szakítottak, és egy hete pedig már együtt vagyunk :)
2010. aug. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát igen, lehet kezdesz felé mélyebb érzelmeket táplálni:DDD
2010. aug. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

elalváskor igen csakrá tudok gondolni ^^ meg olyan rossz érzésem van, olyan sirás előtti :S mintha befele nyelném a könnyeket, olyan sós (=

ez oks, de nálam jobbatérdemel sztem :S

2010. aug. 23. 09:49
 5/6 anonim ***** válasza:
ajjajj... önbizalomhiány szagot érzek... Öreg, idefigyelj! Ha smároltatok miért akarna nálad jobbat? Ha ennyire értékeled magad, mások is kb ennyire fognak. Ez lehet hogy süket dumának hangzik, de igaz. Úgyhogy ha szereted és tetszik, HAJTS RÁ!
2010. aug. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

vááá ugyanígy voltam nyár elején:)

de komolyan. én tudtam h szeret a csaj de nagyon hiányzott és féltékeny voltam ha ment 1-2 haverjával, a másik h messze lakunk egymástól.

de azóta már összejöttünk:)

hajts rá, Hajrá!!

2010. aug. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!