Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felejtesem el mert így rossz? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtesem el mert így rossz? :S

Figyelt kérdés
Szóval megismertem egy fiút az unokatestvérem buliján...És msn-en tartjuk a kapcsolatot, kamerázunk . Kb.-é 1 órára lakunk egymástól de tudom hogy a szüleim nem engednének el hozzá, szerintetek hogy tudnák találkozni (a nagynéném jó barátnője a fiú anyukájának). Ő most megy el másik suliba és azt hiszem így nem lesz semmi mert másik suli új csajok :S El felejtsem vagy törődjek bele hogy nem fog változni a helyzet?:'( 13 éves és lehet hogy túl fiatal vagyok de tudok úgy érezni mint a nagyobbak kérlek segítsetek :/
2010. aug. 22. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy sétában még semmi rossz nincs, a tizenhárom évesek is nyugodtan sétálgathatnak, szerintem megengednék a szüleid. Találkozzatok, ha kellően bártak vagytok, kiderül, hogy mit is szeretnétek.
2010. aug. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De hogy kéne elkezdenem anyuéknak mondani..:S Olyan aggodók :/
2010. aug. 22. 21:36
 3/5 anonim ***** válasza:

"El felejtsem vagy törődjek bele hogy nem fog változni a helyzet?"


Nem 'vagy', hanem 'és', valamint nem '?', hanem '.'


Egy ilyen kapcsolat halálra van ítélve még felnőtt korban is, nemhogy 13 évesen, amikor nehezebb megoldani mindent (utazás, tanulás, stb.).

2010. aug. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem :/
2010. aug. 22. 21:59
 5/5 anonim ***** válasza:
kinemszarja le hogy meg engedik e a te életed ha mindig hagyod hogy bele szoljanak dolgiadba akkor 30évesen és is náluk fogsz lakni és beiratkozol 1olyan suliba amit te utálsz de szerintük 1jó választás és azlesz az eredménye hogy elbaszod az egész életed!
2010. aug. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!