Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem van a baj? Egy 17 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? Egy 17 éves lány vagyok és még sosem jártam senkivel és

Figyelt kérdés
ugy öszintén annyira nem is vágyok rá.mindenki azt mondja hogy mér nem járok bulizni stb. mert ezek a legszebb éveim de engem ez hidegen hagy . utálom a diszkókat nem hallgatok ilyesfajta zenéket és kiráz a hideg az ottani légkörtöl.jobban szeretek itthon ülni .az állataimmal foglalkozni. tényleg oylan nagy baj ez???
2010. aug. 22. 20:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
81%
Mintha én írtam volna . 17/l
2010. aug. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
91%

Pont az ilyen lányok lesznek a legboldogabbak, mint Te! Feltéve ha otthon bujkálva Rád talál egy normális fiú. :)


"nem is vágyok rá" - butaság, nem tudod milyen szeretve lenni, társ mellett. Tehát ezt verd ki a fejedből gyorsan!


22F

2010. aug. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

nem baj, én 19 vagyok és én sem jártam még senkivel. bár én járok bulizni, de nem azért hogy pasizzak, egyszerűen szeretem a zenét ami megy (nem disco), szeretek táncolni, stb, de pasit egyáltalán nem akarok.

egyébként sem csak bulikban lehet fiúkkal ismerkedni, na de mindegy.

2010. aug. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nincs veled baj, nyugi!

Amúgy nemcsak ez a két kategória létezik, hogy dizsi, meg otthonülés. Számos típusú zene van, számos stílus, szubkultúra, lehet, hogy még nem fedezted fel az ízlésed. Már ha a partikról beszélünk. mert nagyon sok helyen lehet még ismerkedni. Dem ebbe csak akkor lenne érdemes belemennem, ha az lenne a problémád, hogy hol ismerkedj.. De láthatóan te jól érzed magad így ahogy vagy, és ez egy biztos jele annak, hogy minden oké! Ha valami nem stimmelne, biztos észrevennéd. Szóval ne aggódj, 17 év még nem olyan sok, hogy lekésnél bármiről.

2010. aug. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A legjobb éveid az nagyjából majd a 35-45 éves korod lesz.


Nem nagy baj. Viszont úgy nem vágysz rá, hogy nem is találkozol fiúkkal, vagy amúgy ismerkedsz velük, vannak fiú barátaid, de egy sem fog meg úgy? Mert nem mindegy.

2010. aug. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
alapítsunk clubbot..:D:D:D..17 17/L
2010. aug. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat,, vannak fiú barátaim de nem érzem eyiküknél sem hogy naa ő lehetne az első.
2010. aug. 23. 08:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!