Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem van a baj? Egy 17 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? Egy 17 éves lány vagyok és még sosem jártam senkivel és

Figyelt kérdés
ugy öszintén annyira nem is vágyok rá.mindenki azt mondja hogy mér nem járok bulizni stb. mert ezek a legszebb éveim de engem ez hidegen hagy . utálom a diszkókat nem hallgatok ilyesfajta zenéket és kiráz a hideg az ottani légkörtöl.jobban szeretek itthon ülni .az állataimmal foglalkozni. tényleg oylan nagy baj ez???
2010. aug. 22. 20:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2010. aug. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
26%
Még éretlen vagy. Nincs ezzel baj.
2010. aug. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, én 20éves srác vagyok és még nekem sem volt senkim, szűz vagyok, és akkor mi van?:D

Jól érzem magam így és nem érdekel hogy a gyenge sz.r emberek mit mondanak:)

Te is tedd ezt, ne foglalkozz másokkal.

2010. aug. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha Te így érzed jól magad, akkor nem baj.(:
2010. aug. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
39%
De, baj.
2010. aug. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hehe:D mintha magamat látnám:D csak nekem farkam van:D igaz volt már barátnőm csak nem mostanában, én sem kedvelem a diszkót sőt a zenétől is idegbajt kapok mert inkább a metál meg az ilyenek jönnek be. Én egyhelyre mozdulok ki egész nap de azt is éjszaka, FUTNI, meg esetleg nézem a csillagokat holdat na az nagyon szép, bár sokszor érzem nem ártana egy csinos lány, csak nálam még az is hátrány hogy szégyenlős vagyok!
2010. aug. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem baj! :) Én is ugyanolyan felfogású vagyok, mint te, annyi különbséggel, h idősebb vagyok! :)

Legyél büszke magadra, h te nem tartozol a diszkósok körébe! :)

20/L

2010. aug. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
47%
autoszexuális vagy?
2010. aug. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem!

És ez nem feltétlenül jelenti, hogy éretlen vagy.

A jelenlegi fiatal korosztály hát...szánalmas, ne állj a birkák közé.

2010. aug. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem nem probléma.

Én is ilyesmi vagyok.

Nem járok bulizni,nem vagyok vagány,van néhány barátom,de ők igazi barátok és nem csak arra jók,hogy együtt berúgjunk...Nem volt még barátom,sőt nem is csókolóztam még.A vad bulik helyett inkább a sétát választom a barátokkal ahol lehet beszélgetni vagy inkább együtt lenni a családommal.


Ez nem probléma.

Igen,ezek a legszebb éveink,de ez nem azt jelenti,hogy vad bulikba kell járnunk,egymás után smárolni a pasikkal sé a diszkó wc-jében idegen pasik lesz*pni tök részegen.

Úgy is lehet élvezni ezeket az éveket,hogy eljárunk a barátokkal strandra,kirándulni,moziba,"házi mozizást" csinálunk vagy csak beszélgetünk egymásnál,sétálunk,fagyizunk vagy együtt sütünk stb.

15/L

2010. aug. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!