Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Lehet leszbikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Lehet leszbikus vagy biszex vagyok?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok és kiszoktam járni barátnőkkel ide-oda szórakozni minden...és van egy barátnőm akit szeretek mint barát de nemtudom hogy több-e annál ...mindig hazakisérem mert félek hogy baja lesz...de azért nem annyira,meg jó ha velevagyok és hiányzik ha nem...fura...

pls ne baromságokat irjatok...-.-"

köszi:)


2010. aug. 22. 01:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Ha nem érzel olyanokat, mint amikor egy fiúba vagy szerelmes, és nem izgulsz be a testére, akkor valszeg nem vagy leszbi v. biszex. :)

Bár aki 1x-2x kipróbálja a szexet csajjal, még az sem az.

2010. aug. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Írj privátot:)

Nálam hasonló a gond..és én is ennyi idős vagyok.

Lécci írd meg privibe az msn címed!

Hihetsz nekem,nem fiú vagyok,nem akarlak kihasználni..stb.

Mi csajok tartsunk össze!:)

Sokat szeretnék erről beszélni veled...

2010. aug. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
ÉN TESZEM FEL A NAPISZARRA,MIKOR NEM BÍROM AZT AZ OLDALT??
2010. aug. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Bizonyíték gyanánt írj privát e-mailt!Nem fogom tudni,hogy ki vagy,ha nem mutatkozol be..kérdezhetsz tőlem pár dolgot..le is tesztelhetsz..!!

BESZÉLGETNI AAKAROK..EZ ENNYIRE NAGY KÉRÉS??Írjon privátot,aztán ennyi..

Szerintem se biszex meg leszbikus,de velem is ugyanez megtörtént csak többször és egy kicsit..én másfajta ember vagyok,de képzeld,leírjam mikor születtem?

1995. december... ? nem hiszed el?Bizonyítsd be,hogy hazudok!

Nézz meg iwiwen!

Volt itt egy fodrászos kérdés,nem tudom már,hogy mikor tették fel,oda kiírtam a nevemet!

Sajnállak kedves előző válaszoló..szívesen feljelentenélek rágalmazásért,dehát ez még nem az,csak egy gondolkodás nélküli válasz..

2010. aug. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
1:37-es te merre fele laksz?:)
2010. aug. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Privátot írsz,ott kiírom..:) ha..
2010. aug. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
akkor küldj egy emailt és linkeld be magad iwiwen akkor elhiszem!
2010. aug. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Bill én vagyok hé !!
2010. aug. 22. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Tessék,küldtem privit..lássuk ki,kinek hisz..IDEGENBEN NE BÍZZ!:)

Nos,bennem meglehet..;)

Csak nemtom,benned meglehet-e?

Miért kérted a linket?Hogy feltehess?EGÉSZSÉGEDRE!

2010. aug. 22. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
te szerencsétlen én nem teszek fel senkit nem is érdekel! csak tudod sokan vannak így hogy feltehessék a másikat! már én is voltam így hogy privátoztam egy csajjal itt és össze is ismerkedtünk és mondta is hogy aranyos vagyok! csak tudod ahogy leírtad a dolgokat ebből ez jött le. de ha te más vagy akkor itt mindenki szeme előtt bocsánatot kérek tőled!:$
2010. aug. 22. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!