Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lehet megfogni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet megfogni egy általános iskolai tanárt?

Figyelt kérdés

A húgom iskolájában dolgozik, már egy éve kinéztem magamnak. Mikor megyek a gyerekért, és találkozunk mindig érzek valamit szimpla udvariasságnál. Én 22 vagyok, ő 32.


Ma találkoztam vele egy szórakozóhelyen, először talán nem ismert meg, de egy fél órával később megint összefutottunk, és mosolyogva köszönt, aztán mikor elfordultam beszélgetni, akkor fél szemmel láttam hogy még egy ideig bámult.


Még nem nagyon beszélgettem vele, és szeretnék neki egy e-mail küldeni. NA EZ AZ IGAZI KÉRDÉSEM. Mit írhatnék neki? Van egy pár közös ismerősünk, mindkét tesómat is ismeri. Szeretnék normálisnak tűnni, nem szeretném hülyeségekkel elrontani az ismerkedést, illetve az első levelet.


Kérlek adjatok tanácsot, ami imponálhatna egy gyerekekkel foglalkozó fiatalos tanárnak!


22/L


2010. aug. 21. 23:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Huhh, na feladtad a leckét :D Hát, akkor írd meg neki, hogy kedveled őt, de sajnos alig látod :)
2010. aug. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Hmm.. Végülis. Megjegyezhetem, hogy kár, hogy nem látjuk egymást többször. :) Köszi
2010. aug. 22. 00:13
 13/18 anonim ***** válasza:
Nincs mit :) Ha ez nem esik le neki akkor semmi :) Az érdeklődési körét nem ismerem, szóval az a kis plusz nem tudom mi lehetne, van valami amit tudsz róla?
2010. aug. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

szerintem elpoénkodhatsz azzal, hogy meglepődtél a találkozón,de örülsz h a hugodnak egy olyan tanára van aki él,eljár szórakozni,nem savanyodik otthon hogy utána a kínját a diákokon töltse ki:)

vagy lehet épp ezért járkál el mert kikészítik a lurkók,és józanon nem bírná:D:D na jó ezt ne írd :D

2010. aug. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Kétféleképpen foghatod meg. Először is ugyanúgy, mint bármely más férfit. Kulturált levél, esetleg érdeklődj a húgodról, ha nem vagy bevállalós, aztán majd alakul valami. Valamint a szórakozóhelyen nyugodtan meglökheted "véletlenül". A másik eset kicsit bonyolultabb, ugyanis ebben az esetben a pedomaci.hu-ra kellene valami jó kis képet feltöltened magadról :( Ezután várni, hátha közelít.
2010. aug. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Esetleg megkérdezheted, hogy valamikor nem menne-e vissza arra a szórakozóhelyre... persze amikor te is ott vagy vagy esetleg veled...:D Sok sikert! F/17
2010. aug. 22. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
kezeddel
2010. aug. 22. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm szépen mindenkinek, ezekből a tanácsokból majd összegyúrok egy levelet! :))
2010. aug. 22. 07:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!