Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lehet megfogni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet megfogni egy általános iskolai tanárt?

Figyelt kérdés

A húgom iskolájában dolgozik, már egy éve kinéztem magamnak. Mikor megyek a gyerekért, és találkozunk mindig érzek valamit szimpla udvariasságnál. Én 22 vagyok, ő 32.


Ma találkoztam vele egy szórakozóhelyen, először talán nem ismert meg, de egy fél órával később megint összefutottunk, és mosolyogva köszönt, aztán mikor elfordultam beszélgetni, akkor fél szemmel láttam hogy még egy ideig bámult.


Még nem nagyon beszélgettem vele, és szeretnék neki egy e-mail küldeni. NA EZ AZ IGAZI KÉRDÉSEM. Mit írhatnék neki? Van egy pár közös ismerősünk, mindkét tesómat is ismeri. Szeretnék normálisnak tűnni, nem szeretném hülyeségekkel elrontani az ismerkedést, illetve az első levelet.


Kérlek adjatok tanácsot, ami imponálhatna egy gyerekekkel foglalkozó fiatalos tanárnak!


22/L


2010. aug. 21. 23:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
Érdekeltségi szint: 0.1
2010. aug. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy jól van-e az asszony.
2010. aug. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nincsen asszony, se gyerek. És nem azért, mert valami baj van vele.
2010. aug. 21. 23:37
 4/18 anonim ***** válasza:
"Kérlek adjatok tanácsot, ami imponálhatna egy gyerekekkel foglalkozó fiatalos tanárnak!" Tuti nem az, hogy még a szabad idejében is ilyenekkel zaklatják... Szerintem ne e-mailt írj, szimplán csak dobd be magad :D
2010. aug. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem pont ugyanaz fogja meg, mint bármely más hímnemű egyedet.
2010. aug. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Még egy ideig nincs iskola és jelenleg friss az emlék. Egyébként ha havi egyszer látom az iskolában az már jó. Ez így nem megy. A gyerekek előtt?? :)
2010. aug. 21. 23:39
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem. A szórakozóhelyen :)
2010. aug. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Mennyi az esélye, hogy még egyszer összefutunk? Ez a hely nem itt van a közelben. Esetleg ha megbeszéljük.. és akkor már megint a levélnél tartunk.
2010. aug. 21. 23:55
 9/18 anonim ***** válasza:
Szia! Én a legegyszerűbben fogalmaznék, írd meg neki, hogy ki vagy és hogy szeretnél vele találkozni, lenne-e kedve hozzá. Ennyi :)
2010. aug. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi, csak ezen kívül szerettem volna valami olyat is beleírni, ami kicsit érdekesebbé teszi a levelet, még ha 2 mondat is az pluszban. Ezen kívül mindig én kezdeményeztem eddig, és szeretném meghagyni neki a lehetőséget, hogy a válaszlevélben ő kérdezzen rá, hogy találkozunk-e. Egyszóval egy szolidabb nem szókimondó levelet szeretnék, de olyat amiből érzi, hogy léphet. :)
2010. aug. 22. 00:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!