Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme újra éleszteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme újra éleszteni ezt a kapcsolatot? Lehet egyáltalán?

Figyelt kérdés
Hat éve kezdődött de kb 15 éve ismerjük egymást de valami mindíg közbe jött egy ideje elégé rideg. De ma közös dvdézős délután volt haverokkal. Ahol mellém ült mindenféle ürügyekkel hozzámért majd átkarolt. S volt egy fura mondata is mivel sose emlegetjük hogy együtt volt most pedig nyúltam a tányérba és mondta adjak neki is egy sütit de az volt az utolsó és erre h akkor felezzünk régen még mellém is feküdtél most felezni se akarsz már velem. De nem tudom hogy ezt hogy értette hogy mit akar és úgy kb semmit. 24 éves vagyok ő volt első szerelmem
2010. aug. 21. 22:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy meg bele?
2010. aug. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mindenbizonnyal érdekled.

Én drukkolok ha te is akarod őt akkor hajrá!Írj neki egy üzenetet vagy valahogy mutasd ki!

2010. aug. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!