Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme újra éleszteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme újra éleszteni ezt a kapcsolatot? Lehet egyáltalán?

Figyelt kérdés
Hat éve kezdődött de kb 15 éve ismerjük egymást de valami mindíg közbe jött egy ideje elégé rideg. De ma közös dvdézős délután volt haverokkal. Ahol mellém ült mindenféle ürügyekkel hozzámért majd átkarolt. S volt egy fura mondata is mivel sose emlegetjük hogy együtt volt most pedig nyúltam a tányérba és mondta adjak neki is egy sütit de az volt az utolsó és erre h akkor felezzünk régen még mellém is feküdtél most felezni se akarsz már velem. De nem tudom hogy ezt hogy értette hogy mit akar és úgy kb semmit. 24 éves vagyok ő volt első szerelmem
2010. aug. 21. 22:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Na most akkor ő a párod vagy sem?
2010. aug. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jelenleg nem
2010. aug. 21. 22:42
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát ez esetben kérdezz rá. Azért 15 éves ismeretségnél szerintem nyugodtan. Szerintem arra célzott, hogy szeretne veled lenni. Bár elég "férfias" célzás volt (érthetetlen), de úgy gondolom erre akart kilyukadni.
2010. aug. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kb senki nem értette ezt a mondatot mindenki csendbe lett én vigyorogtam és a kezébe nyomtam a fél sütit. Legszivesebben mondtam volna h kár hogy régen volt csak nem volt alkalmas pont a barátok előtt.
2010. aug. 21. 22:53
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor írd meg neki smsben :) Érteni fogja :) Én nem hagynám annyiban. 24 éves vagy, nem 14, hogy még égő legyen az érzelmekről beszélni. Hajrá :)
2010. aug. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
És akkor is így viselkedett volna ha csak ketten vagytok?A jó társaság feldobta,és kicsit nosztalgiázott.Ennyi történt.Ne képzelj bele olyat ami nincs benne.A kapcsolat nem fog újraindulni,de néhány numerát kicsalhatsz tőle,ha ügyes vagy.Biztos nem fog nagyon ellenkezni hogy belédürítse a feleslegét,felmelegítve a régi szép időket.
2010. aug. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi kedves utolsó:):)
2010. aug. 21. 23:30
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam amit hallani szerettél volna.De attól mert álmodozol,és azt hiszed el ami kellemes,még nem lesz igaz.24 éves létedre ezt már tudhatnád.De te még mindig egy rózsaszín ködben úszol mint egy kamaszlány.
2010. aug. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
defibrillátorral van még esélyed :)
2010. aug. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én komoly irtam h köszi néha tényleg jó ha lerántanak a földre.
2010. aug. 22. 09:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!