Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy megnőjön?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy megnőjön? Lejjebb.

Figyelt kérdés
Nagyon kicsik a melleim (75/A) :( És nem úgy tűnnek, mintha szándékukban lenne valaha is megnőni :( Tudnátok pár tippet adni, hogy milyen kajától nő meg? Vagy esetleg valamilyen gyógyszer? 16Ł
2010. aug. 21. 12:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
fogamzásgátló :D attól nagy csöcseid lesznek
2010. aug. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%

Ne csináld pls:/...Majd megfognak nőni azok ha kellenek.Egy lány akkor szép ha természetes:)

Am van barátod?:$

2010. aug. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen,van. Csak ne gyere azzal, hogy ő így szeret meg stb, stb. szinte szégyellem magam, hogy így nézek ki :(
2010. aug. 21. 12:50
 4/13 anonim ***** válasza:
nemár:/..Ne zavarjon ennyire pls...Nem ez a legfontosabb dolog egy kapcsolatban:/
2010. aug. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
női hormon! (gyógyszer)
2010. aug. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem is 75A-s volt a méretem tinikorban, aztán lett belőle 75B-s, vagyis inkább úgy fogalmaznék, hogy már ezeket a melltartókat vettem mert így jobban éreztem magam :)

Engem is mindig zavart, de mindig tetszett a fiúknak.

Azóta anyuka vagyok, meg is nőtt a mellem rendesen a szoptatástól, meg a terhesség alatt, persze a férjem imádja, de néha még mindig föl -föl emlegeti, hogy ő úgy szerette a pici ciciket is rajtam :)


Különben nem tudok semmiféle kaját vagy természetes dolgot, ami megnövesztené. Én a hormonális fogamzásgátlót nem ajánlom, lehet, hogy a cicid picit nagyobb lesz (ez sem biztos) de hogy a hormonháztartásodat tönkre vágja az is biztos.

2010. aug. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rendes válaszokat :) Sajna akkor el kell hogy fogadjam így magam ;( majd megpróbálom...
2010. aug. 21. 12:58
 8/13 anonim ***** válasza:
Csak nehogy szilikont rakass bele, mert sztem az egyátalán nem szép olyan nem természetes formája van.
2010. aug. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
földimogyoró, és csirkemell. ez utóbbi tele van hormonokkal, ezért van egy 3 kilós csirkének 1 kilós melle.
2010. aug. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Jézusatyaúristen és az összes szentek :D Jayjay te annyira sötét vagy, hogy mindjárt elbődülsz :DD


Kedves kérdező, be ne vett ezt a hülyeséget... A földimogyóróban olajok vannak, amik aligha segítenek a bajodon. A csirkemell meg... LOL :D Akkor már mér nem pulyka? :D Viccen kívül a csirke melle azért olyan nagy, mert szárnyas állatról beszélünk. A szárnyai mozgatásához (és hogy a levegőbe emelkedhessen) hatalmas mellizmos szükségesek a madaraknak, de mint a neve is mutatja ebben IZOM van. Nem tejmirigyek és zsírszövetek, mint az emberi mellben. A tenyésztés során azok az állatok kerültek továbbszaporításra, amelyeknek a mellizma (=melle) nagyobb volt, így alakultak ki a mai étkezési célú csirkék. El ne hidd ezt a hülyeséget, amit jayjay írt. Magyar ember ésszel él! :)


Amúgy vannak mellnövesztő szerek, amiknek tényleg jótékony hatásuk lehet. Ilyen például a görögszéna, a természetes növesztő kapszulák egyik alapnyaga. Amúgy ezek a kapszulák hatásosak lehetnek, de ez egyénileg eltérő. Van akinél semmi változást nem hoznak, ki kell próbálni.

21/L

2010. aug. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!