Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a mellbimbóm? :O

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a mellbimbóm? :O

Figyelt kérdés

Szóval arról lenne szó, hogy nem olyan mellbimbóm van mint másoknak, vagyis nem alakban hanem maga a bimbón van egy kisebb pattanás féleség valami, és körülötte is kisebb köröcskék. Pattanásra hasonlít, de nem az, nem lehet kinyomni és nem is tűnik el. Nem tudom mi ez, és erre lennék kíváncsi, ez most valami féle betegség vagy genetika?

Itt van két kép, hogy is képzeljétek el:D

1.) [link]

2.) [link]

engem zavar, hogy ilyen „pötyös” de levágni nem fogom, mielőtt írnátok és nem is a harmadik fejem készül, ki nőni ebben biztos vagyok! :D

17L


2010. aug. 21. 01:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

előző vok

az is bazira undorító hogy olyat írsz olyan mint egy pattanás csak nem lehet kinyomni..pfuj te már megpróbáltad..basszus hányingerem van!!

mondom menj dokihoz,ha meg nem teccik vágd le!!

de ne ide tedd ki a képét!

2010. aug. 21. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ja és még annyi h:

miaz h nem olyan mint másoknak?? te melleket nézel a neten v mi a f@xom??menj pszichológushoz! ne idegen melleket meg a sajátod hasonlítgasd össze! undorító..h léteznek ilyenek...:S

2010. aug. 21. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 199303 ***** válasza:
szia. nekem is ilyen:S nögyogyász azt mondta rá h semmi baj a kamaszkoral jár van akinek ilyen van akinek nem. és nem fog még egy fejed nöni ez tuti:) amugy el fog mulni nekem azt mondta a nögyogyász 17/L
2010. aug. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 199303 ***** válasza:
utolso voltam. ja és igen ne probáld meg kinyomni mert kilehet csak utána az azira fog fájni és akár el is fertözödhet mert az nem pattanás! (ezt is nögyogyász mondta)
2010. aug. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Muszáj volt megosztanod velünk a gusztustalan mellbimbódat?? Neked köszönhetően ma biztos nem eszek. Undorító..
2010. aug. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, de ha úgy gondolod elnézel nőgyógyászhoz és ő biztosan meg tudja mondani normális vagy sem.
2010. aug. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!