Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a mellbimbóm? :O

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a mellbimbóm? :O

Figyelt kérdés

Szóval arról lenne szó, hogy nem olyan mellbimbóm van mint másoknak, vagyis nem alakban hanem maga a bimbón van egy kisebb pattanás féleség valami, és körülötte is kisebb köröcskék. Pattanásra hasonlít, de nem az, nem lehet kinyomni és nem is tűnik el. Nem tudom mi ez, és erre lennék kíváncsi, ez most valami féle betegség vagy genetika?

Itt van két kép, hogy is képzeljétek el:D

1.) [link]

2.) [link]

engem zavar, hogy ilyen „pötyös” de levágni nem fogom, mielőtt írnátok és nem is a harmadik fejem készül, ki nőni ebben biztos vagyok! :D

17L


2010. aug. 21. 01:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Akkor a 2. fejed.
2010. aug. 21. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Úgy érzem egy fejel is el éldegélek :D
2010. aug. 21. 02:00
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy vágjam le, mutasd már meg léci =|
2010. aug. 21. 02:03
 4/16 A kérdező kommentje:
úgy értettem hogy magadon mutasd meg, ha jónak látom talán meg fontolom:D
2010. aug. 21. 02:05
 5/16 anonim ***** válasza:
egy nögyógyász szerintem jobban meg tudná mondani a helyes választ erre.Én megmutatnám egynek.
2010. aug. 21. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék orvoshoz menni, és nem is tervezek.
2010. aug. 21. 02:09
 7/16 A kérdező kommentje:
LavaBrust azért mert érted nem lenne kár, csak egy hibával kevesebb lenne a világban:D hidd el jobb lenne mindenkinek :)
2010. aug. 21. 02:10
 8/16 anonim ***** válasza:
Hogyhogy miért ilyen? Ez egy teljesen normális mellbimbó.
2010. aug. 21. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
undorító..xD
2010. aug. 21. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
miaz hogy nem olyan mint másoknak? de hisz látod hogy másoknak is van olyan. vagy az mind a 3 a képeken a tiéd? kétlem. ez egy ugynannyira ostoba kérdés mintt a miért 13 centi a f@szom meg miért ilyen szőrös a puncim meg ugyanezek a f@szomtudja milyen hülye értelmetlen kérdések amikből annyi van hogy dunát lehetne rekeszteni. azért olyan a mellbimbód mert miért ne! teljesen normális. nem vagyunk egyformák, ahány ember annyiféle mellbimbó is.
2010. aug. 21. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!