Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden férfi ilyen p*cs?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi ilyen p*cs?

Figyelt kérdés
Komolyan elvárják a nőktől, hogy mindig tökéletesek legyenek? Ők mennyit kínlódnak szőrtelenítéssel? Mennyi időt töltenek a tükör előtt? Annyit várjanak el amennyit ők is megtesznek...-.-
2010. aug. 20. 21:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

kedves kérdező amit itt felvetettél az oda-vissza így van,de rátérve:

mennyít kínlódnak a fiúk szőrtelenítéssel?én őszintén remélem hogy kevesebbet mint a nők..Mennyi időt töltenek a tükör előtt?Hát nem egész napot mert dolgozniuk is kell hisz a pénztelen pasikon keresztülnéznek manapság...

Egyébként lefogadom hogy te sem Átlagjózsi kedvéért szépíted magad hanem hogy bejöjjél Mr.Énvagyokagizdakrapek-nek

2010. aug. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

komolyan sok lány annyira beképzelt, hogy már fáj! Figyelj a többséget (pl. engem se)nem zavar ha nem vagy mindenhol tökéletesen, leborotválva, kisminkelve, nem áll mindig tökéletesen a hajad, vagy nincs-e rajtad mindig vmi méregdrága ruha. Az ilyen csajokat én pl. sose mertem leszólítani mert nincs bennük élet, ők nem fognak velem eljönni sétálni, kempingezni, vagy csak biciklízni egyet. Ők azok akik még azt is megnézik milyen autóba szállnak be.

De ha már az előítéletekről beszélünk van pár a csajokról is: Miért kell nektek mindig lenézni a férfiakat? Elmentek egy buliba, a magatokra kent több tonna festék, a drága ruha, az ingyenpia (amit a fiuk fizetnek nektek), és a körülzsongás annyira megbolondít titeket, hogy akine nem futtya annyi mindenre leszoljátok megalázzátok és sárba tiporjátok. Sokszor vagytok bunkók, nem törödtök a másikkal, hogy ne hozzátok kellemetlen helyzetbe....

Ki akarna lány lenni? Én pl lennék lány (már nem a szexuális kérdésében a dolognak, hanem az életvitelt nézve). Hány nőt tart el a férje és hány férfit tart el a neje? ugye, ugye, érdekes. A lányok kiöltöznek, elmennek egy buliba, és máris övüké a party. Nem mellesleg sok b*zi, t*pló, genyláda diszkótulajdonos csak a férfiaktól kér pénzt. A nőkre nézve kevesebb az elvárás. Tudod szerintem nem is az a bajod, hogy mindenki elvárja töled ezeket a dolgokat, hanem az, hogy az a bizonyos srác elvárja, akinél tudod, hogy sose leszel elég jó mégis tepersz. Ilyenek vagytok ti. És közbe nem veszitek észre, hogy hány emberen gázoltok át, pedig csak annyit kéne mondani a sok megalázás helyett, hogy bocs, de NEM!

Vagy mégsem az összes lány ilyen? Van aki törődik a másikkal, van akinek számít a másik érzése? Igen szerencsére vannak ilyenek is, bár sajnos kevesen.A többség sz@rt se ér. A férfiaknál is ez a helyzet kedves kérdező...

18/f

2010. aug. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
45%

ÉS csak a nők menstruálnak! És csak a nőknek rossz minden! És csak a nőknek kell tökéletesnek lenniük! És néha (de csak néha!!!) olyan jó panaszkodni, hogy ezzel balzsamozzák kicsi lelküket, hogy őket nem értik meg a férfiak.

Úristen, de jó, hogy nekem nem egy hisztis barátnőm van.

2010. aug. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
biztos marha ronda vagy
2010. aug. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

hát tudod ez a "marha ronda vagy" dolog izlés kérdése. Ha nem szereted a magas, szőkésbarna, kékszmü, vékony testalkatu, igényes pasikat akkor igen az vagyok. Volt már csaj akinek bejöttem, volt aki el küldöt a sunyiba, de ilyenkor arra szoktam gondolni, hogy ugyanez igaz fordítva is. Te lehet, hogy szépnek tartod magad, lehet hogy volt már pasid, nem is kevés, lehet hogy tetszenél nekem is ha látnálak de lehet hogy nem.

Amugy ha te olyan menő csaj vagy mit csinálsz augusztus 20.án pénteken, fél 11kor a gépnél? nem valamelyik utcabálon lenne a helyed?:D

(csak közlésképp nekem el van törve a lábam, azért vok itthon, ha nem lenne szerintem kinéznék a városba:D)

2010. aug. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Decoy ***** válasza:

sajnos egyet kell értenem 22:24-el...

nem értem a mai világot szinte mindenki divatbuza lett...

elmegyek valahova mindenhol plázacicák meg rózsaszínpólós nagyképű állatok... ha már nem divatos drága ruhában vagy lenéznek. Menőnek hiszik magukat mert naphosszat rohadtdrága ruhákban lopják a napot és shoppingolnak pedig nem is ők szerzik a pénzt hanem a szüleik adják... Alig van már normális ember...én személy szerint nagyon nem szeretem ezeket a szőke szilikonbabákat... szánalmasak

És én sem várom el hogy minden nap tökéletesen nézzen ki nem kell fél napokat a tükör előtt lennie hogy nekem megfeleljen jó ne legyen ápolatlan de nem kell 5000 tonna vakolat az arcára meg ilyenek nekem a belső számít nagyon és sz@rom le magasról milyen ruhái vannak mennyi pénze van vagy az hogy 500000000000 ismerőse van a facebook-on

csak ennyit akartam mondani ja meg még azt hogy kedves kérdező te agyhalott vagy

Ui: Éljen a ROCK


Wilson voltam...

2010. aug. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Őszintén? Én életemben nem töltöttem tükör előtt tíz percnél többet - fogmosás, hajfésülés, arcmosás és kész. Igazából nagyon nem érdekel, hogy most Prada -e a cipőm, vagy csak kínai tornacipő. Ha valaki már olyan szintre süllyed, hogy minden négyzetcentimétert a testén púdernek kell lennie, vagy mindenhol tökéletesen borotváltnak kell lennie, akkor csak egyre tudok gondolni: annyira önbizalomhiányos, hogy csak így érzi biztonságban magát.

Ami nagyon nem jó... Sokszor mondják, hogy milyen marhára mázlista vagyok, hogy férfiak között nőttem fel, velük voltam mindig, meg minden, mert így sokkal lazábban fogom fel a dolgokat. Ez nem igaz. Csak én békésen lépkedek ki az utcára smink nélkül, tornacipőben, farmerben és akár férfipulóverben is. Nem mondom, hogy világrengető szépség vagyok, de nem érezném jól magam, hogyha szépen sminkelve mutatkoznék be, és az együtt töltött éjszaka utáni reggelen rögtön szívmasszázst kellene adnom annak, akivel ébredtem, mert megdöbbent a változáson. Természetesen nem ítélem el az olyan lányokat, akik igényesen öltözködnek, sminkelnek, meg szőrtelenítenek - én is teszem. Csak tudni kell hol a határ. És bármelyik rokonomat - férfit - megkérdeztem, azt mondták, hogy igazam van, nem néznék, és sosem kezdenének ki ilyesféle lánnyal...


Sajnálom, ha túl őszinte voltam. Rossz szokás.

2010. aug. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

A woman's work is never done


A munkádért alulfizetnek, téged rúgnak ki először, és a kinézeted fontosabb, mint a képességeid.

Ha megerőszakolnak, a te hibád.

Ha megvernek, te provokáltad.

Ha felemeled a hangod, hisztis p*csa vagy.

Ha élvezed a szexet, nimfomán vagy.

Ha nem élvezed, frigid.

Ha kiállsz a jogaidért, agresszív vagy és nőietlen.

Ha nem, csak egy tipikus gyenge nő vagy.

Ha megakarsz házasodni, azért teszed, hogy eltartsanak.

Ha nem akarsz, természetellenes vagy.

2010. aug. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
a férfiak akiket megkérdeztél és aztmondták sosem kezdenének ilyennel nagyot mondtak. Egyetértenek azzal amit mondani akarsz, igazat is adnak neked, de amikor ott lenne az alkalom egy igazi szőke, dögös Barbyval akkor hidd el mennének, sajnos ilyenek vagyunk:(
2010. aug. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

22.59

tényleg így van

és ha egy nőnek voltak egyéjszakás kalandjai nem egyszer, (de nemvolt mellette barátja) az már egy ku.rva, de a pasi össze vissza dugdos minden likat az nagy dicsőség-ahogy szokták mondani:)

utolsó:aki azt mondja, hogy nem kell neki ilyen plázabiccs típusú csaj az hazudik, szóval igazad van de köszi az őszintét.

2010. aug. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!