Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden férfi ilyen p*cs?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi ilyen p*cs?

Figyelt kérdés
Komolyan elvárják a nőktől, hogy mindig tökéletesek legyenek? Ők mennyit kínlódnak szőrtelenítéssel? Mennyi időt töltenek a tükör előtt? Annyit várjanak el amennyit ők is megtesznek...-.-
2010. aug. 20. 21:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
57%
Ok.Cső
2010. aug. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
51%

sosem kértem egy barátnőmet se hogy sminkelje ki magát...

ennek ellenére még ők sértődtek meg, hogy merek ilyet kérni tőlük.

2010. aug. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem ha egy férfi mondjuk 1 hétre NŐ lenne, szerintem sírva könyörögné vissza azt, hogy férfi legyen...

A nőknek mindig meg kell felelniük. Főleg manapság.

Ugyanis mit sugall a média? Egy nőnek a 24 órából legalább 24 órában Tökéletesnek kell lennie, mert akkor már rá se néznek ugye?

Nagyon a külsőségekre hajtanak manapság az emberek.

Egy férfitől szinte ilyet senki nem vállal max csak annyit,hogy legyen valamennyire ápolt azért.

Szerintem egy nő még a saját nemének is szeretne tetszene: mert a vetélytársát látja egy másik nőben, ugye.

Egyébként nem minden pasi ilyen. Biztos vannak kivételek, csak olyan ritka manapság...

2010. aug. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
46%
A férfiak hibája, hogy borotválod magad mindenhol? Vagy az, hogy a tükör előtt kell állnod fél napot, hogy nézzél ki valahogy? A férfi élet a fasza!!!! 19F :D
2010. aug. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
30%
nézhetsz ki igénytelenül de akkor ne csodálkozz h nem jönnek a pasik...
2010. aug. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Gondoltam :) Mekkora parasztok. Nem vagyok igénytelen, sőt. Pont ez a probléma, kezdek belefáradni, hogy mindent megteszek a "tökéletes" külső érdekében, mégis kritizálnak és még többet követelnek.
2010. aug. 20. 21:57
 7/22 anonim ***** válasza:
86%

Ezek szerint én p*öcs vagyok?


Nekem nincsenek nagy igényeim, legyen átlagos és normális. Ne legyen külföldi és kalács színe...


De lemondok a mai lányokról 21 Férfiként, mert ők sz@rnak le.

Mert nem vagyok az ideálju, mert mindenkinek a b*uzis kinézetű selyem fickók és a bmw-vel járkáló indiai kell...

2010. aug. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Én pölö szánakozóan nézek azokra a nőkre, akik a médiából öltözködnek, és látszik is, hogy erőltetik... 23
2010. aug. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

21.52-

Tudod nem mindenki igénytelen. Van aki ápolt, tesz is a külsejéért (na de nem úgy ahogy a legtöbb tinicsaj, hogy mindent kipakol meg miniszoknya stb..) Normálisan is lehet csinosan öltözködni.. És még is van aki ápolt, normális és még sem talál magának senkit. Akkor kérdezhetnénk azt,h ogy mi kell még is a pasiknak? Egyértelműen a szilikonszájÚ/csöcsü plázamacák..Persze ha nincs elég pénzed akkor csak álom marad mindez ugye,:) Jó lesz a selejt is mi(?)...Ha meg jön egy plázabiccs és véletlenül bepróbálkozik egy pasinál az nem mer nemet mondani.Sebaj a selejtet pedig lökjük félre.Így megy ez manapság.

2010. aug. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Minden férfi pö*s.Csak én vagyok kivétel.Mutasd,hol szőrtelenítselek.
2010. aug. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!