Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most elcsesztem? Ennyi volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most elcsesztem? Ennyi volt?

Figyelt kérdés
Megbeszéltük,h ha hazajön a nyaralásból,megtárgyaljuk,h mikor találkozunk.Feljött msn-re,ráírtam,ő fel is hozta a témát,csak más városban lakunk,de én majd megyek az ő városába jövőhéten,mert lesz egy több napos buli,de a bérletet megvettem.Aztán beszéltünk és mondta,h ha van bérletem akk mind1,és mondom h de nem muszály minden este ott lennem,vagy most mit akar hallani,h muszály?és írta h azt akarja hallani,h igen vettem bérletet,de egyik este elmegyek vele bulizni.Tök boldog voltam,aztén 2percre rá,meg tök nagy hangulatváltozás,és h majd suliban úgyis találkozunk.Én meg nem tudtam mire vélni és mondtam h most nem értem h mi ez a véleményváltoztatás,ő meg h nem mondott véleményt semmiről,csak beszéltük,h ki mikor ér rá.Aztn elkezdte mondani,h most volt vége egy kapcsolatának,ami benne mély nyomott hagyott,és ezért nem tudja h mi lenne,ha találkoznánk,és h ezért nem akar olyat írni,mert nem tudja,h kész van-e egy újabb kapcsolatra.Én meg megírtam neki,h bennem csak az volt h msn-en bírom és h meg szeretném ismerni személyesen.És utána írta,h jó,akk majd ha unom a bulit ahova megyek,hívjam fel,és akk találkozunk.Aztán tökre jót dumáltunk,és nem volt semmi probléma,de mi volt ez?Most elcsesztem?15L,17F
2010. aug. 19. 23:30
 1/5 anonim ***** válasza:
remélem segitettem
2010. aug. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi??? dehogy cseszted el ez természetes legalábbis sok embernél ha vége 1 kapcsolatának akkor hangulat változásai vannak meg ilyesmi... de ezért nem kell megijedni szerintem bír téged vigasztald meg próbálj örömet okozni neki és minden rendben lesz.Ami a találkozást illeti szerintem minél hamarabb találkozzatok és vidítsd fel add vissza az élet kedvét :) :D
2010. aug. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen így járok, egyik nap egy kis tündér, másik nap meg egy bunkó állat (és aplári) minden ok nélkül, egyik nap látni akar, másik nap eszébe sincs találkozni, egyik nap nem tud élni nélkülem, másik nap nem tudja van-e értelme a kapcsolatunknak! Pedig nagyon udvarias és nyugodt természetem van...
2010. aug. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te veletlenul nem a felszigetre mesz?....
2010. aug. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem,köszönöm a válaszokat
2010. aug. 20. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!