Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én irjak neki? Mi lesz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én irjak neki? Mi lesz ha irok? Nem sok a 3 év?

Figyelt kérdés
3 év van köztünk és tetszek neki de nem ir.Irjak neki én,de akor nem néz hülyének
2010. aug. 19. 22:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
en inkabb facebookon lajkolnam, az sokkal jobb dolog
2010. aug. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 vargaBvarga7 ***** válasza:

Köztem és a barátnőm között 4 év van...

Abszolút nem sok, gondolj bele, idősebb legalább több az esély arra, hogy meg tud védeni, vagy esetleg mond ill. tanít olyan dolgokat amit te még nem tudsz.

Arra viszont figyeljetek hogy ha bejön a dolog(amúgy szerintem írj neki) ő 18 lesz, te meg 15...Rendőrnek lehetőleg ne meséld el... :)

2010. aug. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

bnőm és pasija közt 14 év van...

a csaj 14.

Na szerinted sok a 3 év? :D

2010. aug. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"Arra viszont figyeljetek hogy ha bejön a dolog(amúgy szerintem írj neki) ő 18 lesz, te meg 15...Rendőrnek lehetőleg ne meséld el... :)"


14 éves kortól lefeküdhet akár egy 80 évessel is, hacsak nem jelenti fel (pl mert akarata nélkül erőszakolta meg), nem lehet belőle baj. De 13 évesen még ne szeretkezzetek, mert abból igenis rendőrségi ügy lehet! Ha 14 éves leszel csak akkor! Ja, nem is erről szólt a kérdés :) Nem sok 3 év, csak ha te vagy a fiú. Ha lány vagy írj rá nyugodtan.

2010. aug. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"bnőm és pasija közt 14 év van... "

Eszti? :O

2010. aug. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ne írj...egy 16 éves fiúnak teljesen mások az igényei mint egy 13 éves lánynak..13 évesen azt akarod,hogy seg.gbe rakjanak és kidobjanak mint egy rühes ku rvát?nem hiszem..
2010. aug. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
ne írj!!!
2010. aug. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!