Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok barátnőt találni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok barátnőt találni?

Figyelt kérdés
Nincs bajom barátokat találni sőt mindenkivel elvagyok egész jól szóval nem mondhatni hogy az a tipikus visszahúzódó vagyok de valahogy a csajokkal nem megy.Ideges vagyok és hülyeségeket beszélek,elég gáz.Stílusom miatt sem nagyon jövök be talan nekik,nem vagyok az a nyálas,bulizós zselézetthajú epilálós tipus de ez annyira nagy baj?Vagy nem ez a baj?17 vagyok és még nem volt barátnőm,sose smároltam még senkivel,és nem azért zavar mert "jaj mit szólnak a többiek" hanem mert vágyok rá.Mit tegyek?17/F
2010. aug. 19. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem veled van a gond. Bizonyára csak rossz helyen keresgélsz...
2010. aug. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Szia!

Tudom, én még 14 vagyok, de én is így érzek..:(

L

2010. aug. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kicsit legyél nyitottabb.És találd meg a saját egyedi stílusod.Ha gondold írj privátot-személyessen többet tudok segíteni ha gondolod.
2010. aug. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Minél inkább vágysz rá, annál inkább zavarban leszel a lányok előtt, és annál inkább nem tudod önmagadat adni nekik. De ami késik nem múlik, ez alapján, amit írtál nem veled van a baj!
2010. aug. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Most elmondom az őszinte véleményemet erről a kérdésről.

Naponta csak 10 ilyet tesznek föl, fiúk-lányok egyaránt, hogy 17-20 évesek, még nem jártak senkivel, hol/hogy tudnának szert tenni egy lelki társra, mert nem az a bulizós fajta, mint manapság.

Könyörgöm, a válaszadók mondják meg, hogy miért nincs a kérdezőnek szerelme??

Hogy kérdezhetsz olyat, hogy "nem vagyok az a nyálas,bulizós zselézetthajú epilálós tipus de ez annyira nagy baj?"? Tudod, hogy nem erre buknak a normális lányok... akiknek ez jön be, az reménytelen.

Sajnálom, hogy őszinte voltam, de így gondolom, és kívánom hogy találj egy lányt.


17/L

2010. aug. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
18:15 nem kell sajnálni nem bántottál meg:) Hát lehet hogy hülye kérdés de egy próbát megér hogy feltegyem.Talán valaki volt hasonló helyzetben vagy sejti hogy mi lehet a baj és azért már érdekes elolvasni mások véleményét is.
2010. aug. 19. 18:18
 7/8 anonim ***** válasza:

18:15 vagyok


Tudod mit? Akkor elmondom, hogy nekem sem volt még barátom, és jelenleg sincs, de vágyom már rá, hogy legyen, de valahogy nem akar összejönni. :D

Nem vagyok bulizós, nem járok el szórakozóhelyekre, de ez csak az én hibám, hogy nem megyek emberek közé...

Nem azt tartom most feltétlenül fontosnak, hogy legyen egy valakim, de nem ártana, ha volna. :)

Szóval neked is csak szurkolni tudok, aztán majd csak lesz mindkettőnknek már... xD

2010. aug. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 raoul ***** válasza:

Mondjuk, ha olyan társaságban keresgélsz amilyenben te is szívesen vagy, nagyobb az esély... van közös téma, ilyesmi.

Ha nem vagy bulizós, zselézetthajú csákó, akkor mondjuk első sorban arra kéne rájönnöd, hogy milyen is vagy, mi érdekel (nem zenei stílus...), aztán elkezdeni ezen a vonalon keresgélni. Ha mit tudom én érdekel a túrázás, beszállsz egy ilyen csoportba a suliban, ismeretségi körben és már is van közös téma, ilyenek. Vágod?

2010. aug. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!