Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha le vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha le vagyok maradva a kortársaimtól?

Figyelt kérdés
Egy fél éve vagyok együtt a barátommal. 28 évesek vagyunk, mindketten a szüleinkkel élünk. De más kortársam, volt osztálytársam sokkal előrébb van az életben, mint én. Nekem a barátom még csak udvarol, de mások meg már évek óta házasságban élnek, és gyerekük is van. Nekem hogy fog bármilyen álmom megvalósulni főleg ebben a covidos időben? Nekem a barátom még csak a kezem sem kérte meg, de ráerőszakolni se akarom magam, hogy vegyen feleségül, felcsináltatni se akarom magam csak hogy a felesége legyek.
2021. márc. 22. 21:00
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
100%
Azt kéne felfogni, h nem vagyunk egyformàk. Nem vagy késésben, csak màs tempóban haladsz,ahogy neked jobban megfelel.
2021. márc. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne másokhoz hasonlítgasd az életed, hanem magadhoz. Azt nézd, hogy honnan hova jutottál, illetve hogy merre tartasz.
2021. márc. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Fél év után mit akarsz még eljegyzést? Előbb együtt kellene élni picit, mert anélkül felesleges magasabb szintre lépni. Mit dolgoztok? Van elég bevételetek, hogy esetleg külön tudjatok költözni? Ezzel kellene kezdeni, nem az eljegyzéssel.
2021. márc. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

"fél éve vagyok együtt a barátommal"


"a barátom még csak udvarol"


Most udvarol vagy együtt vagytok?!

2021. márc. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Együtt vagyunk, de nem élünk együtt, ezért még csak udvarol.
2021. márc. 22. 21:12
 6/8 anonim ***** válasza:
92%

No offense, de úgy fogalmazol, mint a nagymamám. :D Ha már együtt vagytok, akkor nem udvarol. Szerinted ha két ember nem házasodik össze, de együtt van 30 évig, azok csak udvarolnak egymásnak?

ON: Ne másokhoz mérd magad. Lehet, hogy valaki 20 évesen már házas, de 30 évesen már 2x elvált. Nem érdemes ezt siettetni.

2021. márc. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
Vigasztaljon a tudat, hogy nekem 32 évesen párom se volt. Mégse hányom tele az oldalt "jaj mi lesz velem" kérdésekkel.
2021. márc. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
93%
Baszki. Te fél éve vagy együtt a hapsiddal, a barinőid meg évek óta...szép, hogy előrébb tartanak. Ez így még nem merült fel?
2021. márc. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!