Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lehet valakinek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet valakinek ilyen abnormális viselkedése?

Figyelt kérdés
A férjem rendkívül nyugodt, kimért ember, ha a munkahelyén harcolni kell azért hogy megvédje az igazát kúltúráltan teszi és nem hozza haza, és a magánéletét sem viszi oda. Még akkor sem veszti el a fejét ha oka lenne rá. Ráadásul az a leg meglepőbb hogy amikor meghaltak a szülei autó balesetben, akkor sem sírt. Viszont ma ahogy sétáltunk az erdőbe és én annyit mondtam hogy hú de kellemetlen ez a szél, konkrétan zokokott, kiverte a víz, és örjöngött hogy ezt nem hiszem el hogy csak a panaszkodást hallom egész nap (én sosem nyavajgok max évente pár alkalommal), ez olyan lehangoló, amúgy is rosszkedvűen ébredtem, ne idegesíts. Negyed óráig csak sírt és egyre lejjebb húzta a cipzár a ruháján, és kapkodta a levegőt. Ez megijeszt hogy egy ilyen türelmes ember kiborul egy ilyen semmiségen.

2021. márc. 16. 00:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy agydaganat. Volt rokonom akinél ilyen hirtelen egyik percről a másik percre személyiség változás volt tünet. De akkor még nem sejtette a család, hogy beteg.
2021. márc. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Te jó ég, ezt borzasztó még kimondani is
2021. márc. 16. 11:43
 13/17 anonim ***** válasza:

Mit gondolsz miért nyugodt mindig? És miért robbant most? Mert elfojtja magában a problémáit, nem beszéli meg, ki.

Tudod hány ember van aki kívülről nevet, belülről meg ugyan abban a pillanatban zokog!?

2021. márc. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Magába fojt minden fajta ingert,feszültséget te még minden áldott nap nyafogsz is neki..
2021. márc. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
14 -es vagyok . Amúgy meg pánik rohama lett, kezdj el vele beszélgetni és tedd félre egy időre a saját hülyeségedet, szakember segítségét is lehetne kérni vagy sportoljon a szabadban levezetés képpen.
2021. márc. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Igezatok lehet. Amúgy már megbeszéltük, és kiderült hogy egy gyermekkori osztálytársa állandóan nyavajgott, minden nap, főleg az időjárás miatt, aztán 26 éves korában infarktust kapott, állítólag fölizgatta magát valamin, én azért ilyen szinten nem nyavajgok, és nem is idegeskedem, de azt mondta ez jutott eszébe és nem akarja hogy én is így járjak hogy életveszélybe kerülök. Köszönöm mindenkinek a hasznos választ.
2021. márc. 16. 16:26
 17/17 anonim ***** válasza:
Azért figyelj oda rá, hogy ne tartsa magában a munkahelyi stresszt! Szexeljetek sokat! Az közelebb hoz benneteket egymáshoz, és levezeti az ideget! :) Beszéljetek, beszéljetek!
2021. jún. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!