Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges e hogy terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges e hogy terhes vagyok ha?

Figyelt kérdés
a párommal nem védekezünk hanem félbeszakitsuk a szeretkezést annál a bizonyos pontnál?de lehet hogy nem sikerül időben félbeszakítani és egy kicsi ben marat attól esetleg teherbe eshetek mert késik a menstruációm egy hete?
2010. aug. 18. 21:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
21:22 "gratulálok a babához" vagyok. komolyan lehetsz terhes. a megszakitás NEM védekezés.
2010. aug. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A megszakítás nem megfelelő védekezés, főleg nem úgy, hogy "egy pici beléd megy".


Ha már késik, az eléggé gyanús. Mi lenne ha az idióta kérdések helyett inkább fognád magad, elmennél egy patikába és vennél tesztet?


De miért nem védekeztél normálisan?

2010. aug. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Van aki évekig csinálja és nyet gyerek van akinek megadatik elsőre. Olyat is hallottam h valaki szűzen esett teherbe... Amúgyemeg jah szintem a második vagy! Gyűjts a pelenkázóra!
2010. aug. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!